Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Zmiany w KIR. Za systemy Qlips i Paybynet będzie teraz odpowiedzialny Przemysław Soboń

Manager na stanowisku dyrektora linii biznesowej płatności internetowe zastąpi Artura Wojtczuka, który odchodzi z KIR do jednego z dużych banków

Odejście ze spółki Artura Wojtczuka to dla KIR-u na pewno spora strata. Dotychczasowy dyrektor odpowiedzialny za płatności internetowe pracował tu ponad 10 lat a na swoim koncie zapisać może sukcesy w sferze budowy sieci akceptacji systemu Paybynet. Był też odpowiedzialny za budowę Qlipsa (rozwiązanie, które zastąpiło Invoobilla) czy WebPOS-a (aplikacja pozwalająca na akceptację płatności bezgotówkowych np. Blikiem bezpośrednio na komputerach urzędników).

Przeczytajcie także: Jolanta Rycerz odchodzi z zarządu First Data Polska

Artur Wojtczuk przechodzi do jednego z dużych banków komercyjnych. Jego stanowisko w KIR zajmie dotychczasowym zastępca – Przemysła Soboń. Manager ten pracuje w spółce od 2008 r., od początku w linii biznesowej e-płatności. Zaczynał od stanowiska specjalisty, później był starszym specjalistą, produkt managerem a od grudnia ubiegłego roku jest wicedyrektorem. W marcu awansuje na szefa departamentu.

Przeczytajcie także: Epokowa zmiana w Visie

Jak informuje biuro prasowe KIR-u Przemysław Soboń jest naturalnym sukcesorem Artura Wojtczuka. Wspólnie z nim był odpowiedzialny za budowanie systemów Paybynet i Invoobill/Qlips. Natomiast w najbliższym czasie z KIR-u odejdzie jeszcze jeden dobrze znany w branży finansowej manager – Krzysztof Pycia, który pracował m.in. nad budową rozwiązania mojeID.

KATEGORIA
LUDZIE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies