Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Epokowa zmiana w polskiej branży płatniczej. Małgorzata O’Shaughnessy rezygnuje ze stanowiska w Visie

Dyrektor zarządzająca regionem Europy Środkowej i Wschodniej do organizacji trafiła zanim wydano w Polsce pierwszą kartę z logo Visy

Od kilku dni na rynku aż huczy o zmianie, jaka wkrótce zajść ma na szczycie Visy. Informację tę przed chwilą potwierdziło biuro prasowe organizacji w Polsce. – Małgorzata O’Shaughnessy podjęła decyzję o rezygnacji z funkcji dyrektor zarządzającej regionem Europy Środkowo-Wschodniej – czytam w oświadczeniu nadesłanym do redakcji Cashless.

Przeczytajcie także: PayU w Polsce ma nowego prezesa

Biuro prasowe Visy pisze dalej, że aktywnie poszukuje nowego dyrektora zarządzającego tym obszarem. Małgorzata O’Shaughnessy pozostanie na swoim stanowisku do końca czerwca, aby wesprzeć swoją następczynię lub następcę w przygotowaniu do nowej roli. W późniejszym okresie będzie też doradzać organizacji w strategicznych kwestiach.

Przeczytajcie także: Santander zwalnia po przejęciu Deutsche Banku

Pewnie nie przesadzę, jeśli powiem, że Małgorzata O’Shaughnessy to człowiek-legenda w polskiej branży płatniczej. Do organizacji dołączyła niemal 30 lat temu, a więc zanim jeszcze banki znad Wisły zaczęły wydawanie kart płatniczych. W oświadczeniu Visa pisze, że Małgorzacie O’Shaughnessy zawdzięcza szereg spektakularnych osiągnięć a podlegający jej region Europy Środkowo-Wschodniej od lat jest w Visa jednym z najbardziej innowacyjnych i najszybciej rozwijających się na świecie, szczególnie pod względem płatności zbliżeniowych.

KATEGORIA
LUDZIE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies