Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Zmiany w iPKO. Od dziś w bankowości elektronicznej PKO sekcja "Rachunki" po nowemu

Aktualny wygląd strony jest o wiele bardziej czytelny niż dotychczas

Klienci PKO, którzy korzystając z komputera zalogują się na swoje konto bankowe, zobaczą dziś nowy wygląd sekcji "Rachunki". To zmiana na plus, bo teraz jest o wiele czytelniej i przejrzyściej, niż było dotychczas. Wdrożone właśnie nowości są elementem większej całości, czyli ewolucji od starego do systemu transakcyjnego PKO BP kolejnej generacji.

Przeczytajcie także: Nowości w iPKO wprowadzone 6 grudnia 2018 r.

Wśród wprowadzonych dziś zmian wymienić należy m.in. przeniesienie daty operacji nad listę transakcji, oznaczenie uznań i obciążeń rachunków odpowiednio na zielono i czerwono, wprowadzenie szybkiego dostępu do wybranych funkcji, takich jak ponowienie czy potwierdzenie przelewu za pomocą kontekstowego menu (ikona trzy kropki) czy prezentowanie nadawców i odbiorców przelewów w formie kolorowych awatarów. Więcej na temat tych zmian możecie przeczytać tutaj.

Przeczytajcie także: PKO wyłącza Invoobilla

PKO pracuje nad nową odsłoną serwisu transakcyjnego wprowadzając zmiany etapami - udostępniając klientom poszczególne nowe elementy bez czekania na ukończenie całości i zaprezentowania jednej wielkiej modernizacji. Dzięki temu nowe rozwiązania są wprowadzane szybciej, a klientom łatwiej je opanować i przyzwyczaić się do modyfikacji. Nowy system ma także pozwalać na wykorzystanie przepisów dyrektywy PSD II, a więc na zarządzanie w jednym miejscu rachunkami prowadzonymi przez różne banki.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies