Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Już jest karta mBanku na najbliższy finał WOŚP. Zobaczcie jak wygląda i zamawiajcie – tylko 15 tys. sztuk

Nowa karta zaprojektowana przez Jurka Owsiaka jest już dostępna w ofercie mBanku

Stało się tradycją, że bank współpracujący z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy z okazji wielkiego Finału wydaje kartę płatniczą z okolicznościowym wizerunkiem. Tak jest i w tym roku. Debetowa karta z logo Mastercard już jest dostępna w ofercie mBanku i można ją zamawiać. A wygląda tak:

Z informacji zawartych na stronie mBanku wynika, że karta wydawana jest bezpłatnie. Karta z okazji 27. Finału WOŚP może też być darmowa w użytkowaniu, jeśli wykonacie minimum pięć transakcji bezgotówkowych w miesiącu. Jeżeli Wam się to nie uda, prowizja wyniesie 4 zł. Z tym że w mBanku limit dotyczy wszystkich kart wydanych jednemu klientowi. Jeżeli macie więc kilka kart i robicie transakcje raz jedną raz inną kartą ważne, aby łącznie przekroczyć określoną liczbę płatności.

Przeczytajcie także: Zniżka na Orlenie dla klientów mBanku

Kartę zamawiać można przez serwis internetowy albo przez contact center. Jeśli podoba Wam się nowy wzór zaprojektowany przez szefa WOŚP i chcielibyście mieć taki plastik w portfelu, to spieszcie się – mBank przygotował tylko 15 tys. sztuk nowej karty. Niestety osoby, które zamówiły podobną w mBanku w ubiegłym roku, nowego plastiku nie mogą dostać. Tak przynajmniej jest w moim przypadku. Przy próbie złożenia wniosku system pokazuje komunikat, że zamawioną kartę już mam.

Przeczytajcie także: mBank wyłączy aplikację na Windows

Tymczasem nadchodzący 27. Finał WOŚP będzie inny niż poprzednie. Jerzy Owsiak zapowiedział, że odbędzie się bez fajerwerków. Ucieszą się z tego psy i klimat. Spalanie sztucznych ogni wiąże się bowiem z emisją dużej ilości gazów cieplarnianych.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies