Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Orange wchodzi w ubezpieczenia. Będzie sprzedawać polisy m.in. przez swoją aplikację mobilną

W ofercie telekomu znajdują się na razie ubezpieczenia turystyczne trzech towarzystw

Orange chwali się w informacji prasowej, że został pierwszym operatorem telefonii komórkowej na polskim rynku, który do swojej oferty wprowadził porównywarkę ubezpieczeń wraz z możliwością zakupu polis. Porównywarka dostępna jest na stronie internetowej telekomu oraz w aplikacji mobilnej Mój Orange.

Przeczytajcie także: Statystyki YU Ubezpieczenia po roku od startu

Na razie jednak oferta ubezpieczeniowa Orange jest dość skromna. W porównywarce znajdziecie tylko polisy turystyczne jedynie trzech towarzystw, a więc AXA, Generali i TU Europa. Orange oferuje ubezpieczenia w trzech wariantach, różniących się sumą ubezpieczenia, wysokością składki oraz zakresem ochrony: Eco (suma ubezpieczenia od 125 tys. zł), Plus (suma ubezpieczenia do 600 tys. zł) i Vip (bez limitu górnej sumy ubezpieczenia). Oferta skierowana jest dla wyjeżdżających za granicę na wypoczynek, by uprawiać sport lub do pracy.

Przeczytajcie także: Historia ubezpieczeń do pobrania z portalu UFG

Partnerem technologicznym porównywarki i marketu ubezpieczeniowego Orange jest KioskPolis.pl. Firma przygotowała porównywarkę oraz opracowała szybki proces zakupu ubezpieczeń. KioskPolis.pl znany jest z innych ciekawych wdrożeń na rynku ubezpieczeń. Na przykład dwa lata temu wraz z firmą IT Card, właścicielem sieci Planet Cash, wdrożył proces sprzedaży ubezpieczeń przez bankomaty. Natomiast sprzedaży ubezpieczeń przez aplikację próbowały już inne telekomy, m.in. Play, wprowadzając na rynek apkę Play Ubezpieczenia pod koniec ubiegłego roku.

KATEGORIA
INSURTECH
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies