Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
mBank kusi klientów Orange Finanse. Daje 260 zł i gwarancję niezmienności opłat

Oferta kierowana jest niestety tylko do tych klientów OF, którzy nie mają jednocześnie konta w mBanku

Zbliża się ostateczny koniec projektu Orange Finanse. Z wcześniejszych komunikatów prasowych mBanku i Orange wynika, że obaj partnerzy zamierzają rozstać się przed końcem bieżącego roku. Już od kilku tygodni nie można zakładać nowych rachunków w OF, ale dotychczasowi klienci tej marki są obsługiwani na dotychczasowych zasadach. Teraz wiadomo, jak mBank chce ich skusić do przeniesienia swoich finansów na swoją podstawową platformę, o czym doniósł jeden z czytelników Cashless.

Przeczytajcie także: Qlips już dostępny dla klientów mBanku

Na stronie internetowej mBanku znajdziecie ofertę promocji dla osób, które zdecydują się przenieść swoje konto z OF do mBanku. Instytucja oferuje im gwarancję niezmienności opłat za rachunek i kartę do marca 2020 roku. To ważne bo przypomnę, że klienci OF nie płacą za te usługi bezwarunkowo. W mBanku konto jest darmowe, ale żeby była taka także karta, należy wykazać się odpowiednią aktywnością w korzystaniu z niej. Ponadto klienci OF mają bezpłatne wypłaty gotówki z bankomatów. W mBanku też jest to obwarowane pewnymi warunkami.

mBank kusi też klientów OF pieniędzmi, jakie mogą zyskać decydując się przenieść do niego. Oferuje więc premię w wysokości 100 zł za samo przeniesienie konta. Ponadto uczestnicy promocji mBanku mogą zyskać maksymalnie 150 zł premii za korzystanie z karty lub Blika oraz 10 zł za skorzystanie z programu regularnego oszczędzania.

Przeczytajcie także: mBank zdradza przyczyny zakończenia Orange Finanse

Niestety, promocja ma także złe strony. Kierowana jest bowiem wyłącznie do klientów, którzy nie posiadają rachunku w mBanku. Jeśli jesteście więc jednocześnie klientami OF i mBanku, z jego nowej oferty nie skorzystacie. Na razie nie wiadomo, w jaki sposób mBank poradzi sobie z ich przeniesieniem na swoją platformę. Natomiast jeśli nie macie u niego konta, a korzystacie z usług OF, z opisanej tu promocji możecie skorzystać do 29 marca przyszłego roku.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies