Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowy sposób opłacania przekazów pieniężnych. Cinkciarz chwali się wdrożeniem Apple Pay 

Płatności oferowane użytkownikom telefonów iPhone można wykorzystać do realizacji przekazów obok kilku innych metod oferowanych przez Cinkciarza

Operator serwisu Cinkciarz.pl poinformował dzisiaj o wdrożeniu nowej usługi. Od teraz jego użytkownicy zlecając krajowe lub zagraniczne przekazy pieniężne mogą korzystać z płatności Apple Pay. Cinkciarz pisze, że aby to zrobić, należy wybrać walutę, określić kwotę transakcji, a następnie wskazać Apple Pay jako preferowaną metodę płatności. Przekazy można też realizować korzystając z kart bankowych, portfela walutowego lub rachunku bieżącego.

Przeczytajcie także: Nowe informacje na temat Apple Pay w PKO

Apple Pay to system płatności mobilnych dostępny dla klientów banków z Polski od czerwca bieżącego roku. Obecnie korzystać z niego mogą osoby posiadające karty wydane przez Aliora, BGŻ BNP Paribas, Getin, mBank, Nest, Pekao, Raiffeisen Polbank, Santander i T-Mobile Usługi Bankowe. Wkrótce usługę udostępni też PKO BP a w planach mają to m.in. ING, Plus czy SGB.

Przeczytajcie także: Plus negocjuje wdrożenie Apple Pay

Na wielu innych rynkach, na których dostępne jest Apple Pay, rozwiązanie to pozwala także na wygodne płatności w sklepach internetowych. Wówczas wykonując zakupy w sklepie akceptującym tę formę płatności wystarczy wskazać Apple Pay, aby dokonać transakcji. W Polsce zamiar udostępnienia w ten sposób płatności Apple Pay zadeklarowały m.in. firmy PayLane i PayU oraz operator serwisu Przelewy24. Nie wiadomo, kiedy można spodziewać się wdrożenia.

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies