Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
FinAi zapowiada współpracę z Ceneo i rozszerzenie oferty o kredyty trzech kolejnych banków

Fintech deklaruje, że w najbliższym czasie za pośrednictwem jego platformy będzie można zaciągać kredyty łącznie w dziewięciu bankach

W przesłanym przed chwilą komunikacie prasowym FinAi zawiadamia o nawiązaniu współpracy z porównywarką cen Ceneo. Jeszcze w tym miesiącu klienci poszukujący kredytu w intrenecie znajdą w serwisie Ceneo.pl nową kategorię, za pomocą której będą mogli wybrać odpowiednią dla siebie ofertę kredytową. Wybór ułatwiać mają filtry, dzięki którym porównywanie ma być czytelne i proste.

Przeczytajcie także: Kolejne firmy pożyczkowe na platformie Bancovo

Po znalezieniu kredytu klient za pośrednictwem platformy FinAi będzie mógł zapoznać się ze szczegółami oferty, złożyć wniosek kredytowy oraz zawrzeć umowę z wybranym bankiem. Zintegrowanie platformy FinAi z porównywarką cenową ma pozwolić użytkownikom Ceneo.pl na uzyskanie kredytu bankowego całkowicie online.

Przy okazji polski fintech informuje o nawiązaniu współpracy z trzema kolejnymi bankami. Obecnie za pomocą platformy FinAi można zawierać umowy kredytowe z Credit Agricole, Inbankiem oraz Nest Bankiem. W najbliższym czasie dołączyć do nich mają także Euro Bank, Ikano Bank (bank powiązany z firmą Ikea) oraz Bank Pocztowy. FinAi deklaruje, że prowadzi też zaawansowane rozmowy z kolejnymi trzema instytucjami z branży. Może to oznaczać, że wkrótce na platformie FinAi znajdą się kredyty dziewięciu banków.

Przeczytajcie także: Pierwsze pożyczki na platformie FinAi

Warto przypomnieć, że FinAi oferuje także pożyczki firmy Novum. Natomiast konkurencyjna platforma Bancovo należąca do założonej przez Aliora spółki NewCommerce Services, oferuje kredyty Aliora i Inbanku a także pożyczki od niebankowych firm takich jak TakTo Finance, SuperGrosz, Hapi i SMS Kredyt. Obie marki, a więc FinAi i Bancovo znalazły się na pierwszej Mapie Polskiego Fintechu, którą możecie znaleźć tutaj.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies