Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Kolejne instytucje będą pożyczać pieniądze przez Bancovo. Do platformy dołączyły firmy Hapi i SMS Kredyt

Wcześniej za pośrednictwem nowego serwisu swoje usługi zaproponowały Alior, Inbank oraz TakTo Finance i SuperGrosz

Spółka NewCommerce Services, do której należy marka Bancovo, poinformowała o nawiązaniu współpracy z nowymi instytucjami pożyczkowymi. To Hapi Pożyczki należące do właściciela bardziej znanej w Polsce firmy Provident oraz SMS Kredyt – firma działająca w Polsce od 10 lat poprzez biura stacjonarne i stronę internetową. – Dołączenie do naszego grona kolejnych partnerów oznacza, że użytkownicy otrzymują nowe opcje wyboru. A to nie koniec integracji, jakie mamy zaplanowane na ten kwartał – deklaruje Monika Charamsa, szefowa NewCommerce Services.

Przeczytajcie także: Ruszył serwis Bancovo

Serwis Bancovo został uruchomiony na początku marca bieżącego roku. Od początku za jego pośrednictwem dostępne są usługi dwóch banków, czyli Aliora i Inbanku oraz dwóch instytucji pożyczkowych, czyli TakTo Finance i SuperGrosz. Bancovo oferuje dostęp do rzeczywistych ofert banków i firm pożyczkowych. Przedstawiciele Bancovo deklarują, że proces składania wniosków jest prosty m.in. dzięki temu, że większość pól w formularzach uzupełnia się automatycznie – jest zaciągana z zewnętrznych baz danych.

Przeczytajcie także: FinAi już rozdaje pieniądze

Co ciekawe w najbliższym czasie ruszyć ma bezpośrednia konkurencja Bancovo, czyli serwis FinAi. Ze słów jego przedstawicieli wynika, że oferta FinAi pod względem sposobu korzystania z serwisu będzie bardzo podobna do tego, co już możecie widzieć na stronie Bancovo. Start FinAi zapowiadano początkowo na I kw. 2018 r. Termin ten nie został dotrzymany, ale debiut firmy podobno jest bardzo blisko. Klienci mogą już zapisać się na listę, dzięki czemu uzyskają promocyjne warunki pierwszej pożyczki lub kredytu.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies