Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Santander wprowadza darmowe bankomaty i płatności zagraniczne. Karta wielowalutowa za miesiąc

Pakiet wielowalutowy w promocji będzie za darmo, ale później trzeba będzie za niego zapłacić 9 zł miesięcznie

Jak wiecie, marka BZ WBK zniknęła już z rynku. Pojawieniu się na nim Santander Banku Polska towarzyszy promocja, którą powinni zainteresować się klienci wybierający się za granicę lub kupujący w zagranicznych sklepach internetowych. Od wczoraj mogą bezpłatnie korzystać z bankomatów w innych krajach oraz nie płacą prowizji za przewalutowanie płatności bezgotówkowych.

Przeczytajcie także: Tak będą wyglądać karty Santander Bank Polska

Takie warunki transakcji zagranicznych obowiązywać będą do 14 października. Natomiast dzień później do oferty Santandera wejdzie karta wielowalutowa a konkretnie pakiet wielowalutowy, który można będzie zamówić do karty Dopasowanej Mastercard i Visa lub Visy VIP. W jego ramach wypłaty z zagranicznych bankomatów będą bezpłatne niezależnie od waluty transakcji. Dodatkowo umożliwi on powiązanie karty z rachunkami w euro, dolarach lub funtach. Dzięki temu płatności zagraniczne w tych walutach będą nie tylko pozbawione prowizji za przewalutowanie, ale także realizowane będą bez kosztów spreadu.

Przeczytajcie także: Wkrótce nowy przetarg na terminale na Poczcie Polskiej

Pakiet wielowalutowy będzie można aktywować w aplikacji mobilnej, w bankowości internetowej, poprzez call center albo w dowolnym oddziale Santandera. Standardowo kosztować będzie 9 zł miesięcznie. Ale do końca bieżącego roku bank nie będzie pobierał tej opłaty. Pierwotnie planowano, że pakiet wielowalutowy wejdzie do oferty już 10 września. Bank przyznał jednak, że musiał przesunąć wdrożenie o miesiąc, prawdopodobnie ze względu na prace nad rebrandingiem. Stąd miesięczna promocja na bankomaty i płatności zagraniczne.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies