Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Karta debetowa "Junior" dla dzieci już dostępna w ofercie PKO 

Plastikową kartę lub naklejkę zbliżeniową mogą zamówić rodzice w serwisie transakcyjnym iPKO lub w oddziałach banku w całej Polsce

Na początku sierpnia serwis Cashless w tym tekście zapowiadał, że jeszcze przed końcem wakacji w ofercie PKO znajdą się imienne karty debetowe dla dzieci, które zastąpią wydawane dotychczas niespersonalizowane karty pre paid "Junior". Bank właśnie ogłosił, że już można nowy produkt zamówić bądź to w formie klasycznego płastiku bądź naklejki zbliżeniowej.

Przeczytajcie także: Opłata za transakcję kartą jest niezgodna z przepisami

Karty przeznaczone są dla dzieci poniżej 13. roku życia i wydawane na wniosek rodzica. Warunkiem uzyskania karty jest posiadanie dowolnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO. Plastik przypisany jest do specjalnego rachunku, który rodzic zasila wcześniej gotówką. Można to zrobić w serwisie iPKO, w aplikacji IKO, we wpłatomacie, przelewem z dowolnego banku, a także wpłacając pieniądze w oddziale instytucji.

Przeczytajcie także: Ostatnie dni z marką BZ WBK

Karta PKO Junior oraz naklejki są wydawane na dwa lata i automatycznie wznawiane do ukończenia przez dziecko 13 lat. Zarządza nią rodzic, który w serwisie transakcyjnym iPKO, aplikacji IKO, czy poprzez call center może kartę aktywować, zasilić, zastrzec, nadać lub zmienić PIN, zmienić limity czy sprawdzić historię transakcji. Dziecko w serwisie internetowym PKO Junior natomiast sprawdzić, ile na powiązanym z kartą rachunku jest pieniędzy.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies