Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Dobra wiadomość dla klientów BGŻ BNP Paribas. Wypłaty Blikiem pozostaną na razie bezpłatne

Bank przedłużył promocję na transakcje gotówkowe Blikiem do końca bieżącego roku

Miła niespodzianka dla mobilnych klientów BGŻ BNP Paribas. Na stronie internetowej instytucji znalazła się właśnie obowiązująca od dzisiaj nowa tabela opłat i prowizji. Jak wynika z opisu, zmiana w porównaniu z obowiązującym dotąd cennikiem jest tylko jedna. Bank przedłuża do końca roku promocję na bezpłatne wypłaty gotówki Blikiem ze wszystkich bankomatów oferujących taką usługę. BGŻ BNP Paribas planował wcześniej obarczyć transakcje gotówkowe Blikiem opłatą w wysokości 5 zł.

Przeczytajcie także: Apple Pay w ofercie 9 banków z Polski

Blik w aplikacji mobilnej BGŻ BNP Paribas znajduje się od grudnia ubiegłego roku. Bank od początku nie pobierał prowizji za transakcje tym instrumentem. Jednak opłata za wypłaty gotówki pojawiła się w cenniku opublikowanym w kwietniu tego roku i miała zacząć obowiązywać od 1 lipca. Oprócz operacji w bankomatach klienci BGŻ BNP Paribas za pośrednictwem Blika mogą jeszcze za darmo płacić w sklepach stacjonarnych oraz internetowych.

Przeczytajcie także: Nowa oferta Raiffeisen Polbanku

Wypłata gotówki Blikiem z bankomatów to wygodna i bezpieczna alternatywa dla transakcji kartowych. Trwa zazwyczaj krócej niż wyjęcie pieniędzy przy pomocy plastiku, a przy tym nie naraża użytkownika na skimming. Do niedawna była też tańszą opcją dostępu do gotówki, ale zaczyna to się zmieniać. Opłaty za transakcje Blikiem z bankomatów znalazły się już wcześniej w cennikach m.in. PKO czy Millennium.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies