Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowości w Pekao: konto dla zamożnych klientów, rozszerzenie oferty dla Ukraińców i mobilna autoryzacja w PeoPay

Pekao mocno stawia na rozwój bankowości dla klientów indywidualnych

Na zakończonej przed chwilą konferencji prasowej przedstawiciele Pekao zaprezentowali swoje plany w zakresie rozwoju oferty dla klientów indywidualnych. Najważniejszym ich elementem jest wchodzące do sprzedaży 2 lipca Konto Świat Premium, kierowane do klientów zamożnych. Rachunek będzie przeznaczony dla osób posiadających w Pekao aktywa o wartości min. 200 tys. zł i zastąpi oferowane dotąd Eurokonto Premium.

Przeczytajcie także: Pekao chwali się sukcesem Apple Pay

Konto Świat Premium z zasady ma być bezpłatne dla klientów spełniających kryterium aktywów, czyli dla tych, którzy będą mieli wspomniane 200 tys. zł. Pozostali zapłacą za korzystanie z rachunku 50 zł miesięcznie. Pekao przygotował jednocześnie promocję, w ramach której przez pierwsze pół roku prowizji nie będzie pobierać niezależnie od wartości aktywów posiadanych przez klienta.

Posiadacze Kont Świat Premium otrzymają w pakiecie bezpłatnie złotą kartę debetową, dostęp do uruchomionego właśnie przez Pekao kantoru walutowego działającego 24 godziny na dobę oraz możliwość darmowych wypłat gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą. W ofercie będą także złote karty kredytowe bezpłatne w zamian za 12 transakcji bezgotówkowych rocznie i w promocji z zerowym oprocentowaniem kredytu.

Przeczytajcie także: Rekord liczby użytkowników e-bankowości

Drugim elementem oferty w zakresie bankowości indywidualnej Pekao będą nowości dla przebywających w Polsce Ukraińców. Od 2 lipca będą więc oni mogli korzystać z aplikacji PeoPay w języku ukraińskim. Bank zaproponuje im też atrakcyjne kursy wymiany walut oraz do końca czerwca przyszłego roku bezpłatne przelewy na Ukrainę w dolarach i euro.

Przedstawiciele Pekao deklarują także dalszą pracę nad rozwojem aplikacji mobilnej. W ostatnim czasie zyskała ona moduł do zarządzania kartami. Dzięki niemu klienci mogą aktywować, zastrzegać, czy blokować swoje plastiki. Bank powoli wprowadza do PeoPay mobilną autoryzację. W pierwszej kolejności za jej pośrednictwem posiadacze Konta Świat Premium będą mogli potwierdzać swoją tożsamość podczas wizyty w oddziale Pekao. Natomiast w III kw. 2018 r. bank wprowadzi przelewy P2P Blikiem, płatności powtarzalne w internecie oraz możliwość dokonywania wpłat gotówki Blikiem. Również w III kw. Pekao chce udostępnić płatności Blikiem na swoich terminalach POS, m.in. w Biedronkach.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies