Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Horyzonty Bankowości już w przyszłym tygodniu. Cashless zaprasza

Wydarzenie odbędzie się 12 czerwca w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie

Horyzonty Bankowości to wydarzenie, które cyklicznie organizowane jest przez Związek Banków Polskich i co roku gromadzi najważniejszych specjalistów i managerów z polskiej branży finansowej. W tym roku Horyzonty Bankowości odbędą się już po raz siódmy, a serwis Cashless objął to wydarzenie patronatem medialnym.

Przeczytajcie także: Sporo zmian w ofercie mBanku

W skład Horyzontów Bankowości wejdzie kilka odbywających się równolegle konferencji, wśród których znajdzie się m.in. Forum Strategii Bankowych oraz Płatności Mobilne. Konferencja ta z racji tematyki może najbardziej zainteresować czytelników Cashless. Rozpocznie się od wystąpienia Piotra Płoszajskiego, profesora Szkoły Głównej Handlowej. Przedstawiciel SGH podczas swojego wykładu postawi prowokacyjną tezę, że transformacja cyfrowa instytucji finansowych nie ma już znaczenia.

Przeczytajcie także: Nowa inicjatywa KNF w sprawie fintechów

W programie konferencji są także panele dyskusyjne, w których udział zapowiedzieli m.in. Maciej Maciejewski z Inkubatora Innowacji Visy, Jacek Kinecki z firmy PayPro, Wojciech Pantkowski z ZBP, Daria Pawęda z Aliora czy Bartosz Zborowski z Pekao. Szczegółowy program Horyzontów Bankowości i wchodzących w ich skład konferencji wraz z listą zaproszonych prelegentów możecie znaleźć tutaj. Na stronie wydarzenia znajdziecie także formularz rejestracyjny. Zapraszam.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ
TAGI: ZBP

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies