Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Oto wyniki konkursu Play Ubezpieczenia. Sprawdźcie, kto wygrał najnowszego iPhone’a

Tu znajdziecie listę szesnastu zwycięzców w konkursie operatora aplikacji Play Ubezpieczenia i serwisu Cashless

Zakończyły się obrady komisji konkursowej, która spośród nadesłanych zgłoszeń wybrała zwycięzców w konkursie Play Ubezpieczenia. Przypominam, że aby wziąć udział w zabawie, należało zainstalować aplikację Play Ubezpieczenia, aktywować za jej pomocą przynajmniej jedną polisę (płatną lub darmową) i odpowiedzieć na pytanie, jakie ubezpieczenie oraz dlaczego powinno jeszcze znaleźć się w aplikacji. Więcej na temat warunków uczestnictwa w konkursie wraz z jego regulaminem możecie znaleźć tutaj.

Przeczytajcie także: Play uruchamia mobilny market ubezpieczeniowy

Do wygrania był najnowszy iPhone X oraz 15 głośników Philips BT 50A. Komisja orzekła, że najciekawszą odpowiedź na pytanie konkursowe nadesłał Patryk Rostek z Warszawy i to do niego trafi iPhone X. Natomiast Głośniki Philipsa otrzymują: Andrzej Gabalewicz z Kiełczowa, Kamil Klabon z Wrześni, Jakub Cichocki z Płocka, Zuzanna Papierz z Ruśca, Aleksander Zarzycki z Konina, Flawiusz Zoła z Gdańska, Mikołaj Majewski z Iwin, Bartosz Musiał z Koronowa, Mikołaj Ociepa z Piotrkowa Trybunalskiego, Michał Przystaś z Ropczyc, Maciej Łukaszuk z Warszawy, Jakub Grzesiowski z Puław, Arkadiusz Deka z Jutrosina, Anna Pich z Korytowa oraz Kacper Kalisz z miejscowości Dalekie-Tartak. Gratulacje!

Przeczytajcie także: Pierwszy kontakt z apką Play Ubezpieczenia

Zgodnie z zapisami regulaminu konkursowego maksymalnie w ciągu trzech tygodni od ogłoszenia wyników wszyscy zwycięzcy powinni otrzymać swoje nagrody. Jutro dostaną wiadomość e-mail, w której zostanie określony sposób ich dostarczenia. Redakcja Cashless, Play Ubezpieczenia oraz partnerzy konkursu dziękują za udział w zabawie. Odwiedzajcie częściej serwis Cashless, bo to nie pierwsza i nie ostatnia okazja do wygrania za jego pośrednictwem atrakcyjnych nagród.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies