Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
eService przedstawił swoją ofertę w ramach programu Polski Bezgotówkowej. Daje terminale na własność

Umowę z eService w ramach projektu fundacji można już podpisać u listonosza i w placówkach Poczty Polskiej oraz w oddziałach PKO i salonach Orange

O tym, jak może wyglądać oferta eService dla firm pragnących przystąpić do programu Polski Bezgotówkowej, pisałem kilka dni temu. Tekst na ten temat możecie znaleźć tutaj. Dziś podczas zakończonej przed chwilą konferencji prasowej spółka przedstawiła szczegółowe warunki współpracy z przedsiębiorcami, którzy chcieliby korzystać z bezpłatnego terminala płatniczego finansowanego przez fundację.

Przeczytajcie także: W Orange Finanse i mBanku nie blockchain tylko WORM

Jak powiedzieli przedstawiciele eService, aby ułatwić firmom przystąpienie do programu, nawiązali współpracę z bankiem PKO BP, Pocztą Polską oraz Orange. Dzięki temu umowę na terminal finansowany przez Polskę Bezgotówkową można już podpisać w oddziałach PKO, salonach Orange (na razie w 30 lokalizacjach) oraz u listonoszy. Odpowiedni wniosek można też wypełnić na stronie bezgotowki.pl. W takiej sytuacji terminal zostanie dostarczony przez listonosza.

Przeczytajcie także: Banki zaoferują podstawowe rachunki płatnicze

Polska Bezgotówkowa finansuje instalację terminala oraz obsługę transakcji bezgotówkowych kartami Mastercard oraz Visa przez rok. eService zapewnia, że dodatkowo oferuje bezprowizyjne transakcje innymi kartami jak np. Diners Club czy JCB oraz Blikiem, a także wybrane urządzenie, a więc tzw. terminal Smart, na własność także po zakończeniu dwunastomiesięcznego okresu współpracy w ramach programu fundacji. Terminal Smart to urządzenie mobilne przypominające smartfona. Nie ma drukarki, a łączność zapewnia karta SIM z Orange w abonamencie za 9,99 zł miesięcznie. Klient może jednak użyć dowolnej innej karty jeśli taką już posiada, lub połączenia WiFi.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies