Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Powiadomienia push w aplikacji Śląskiego

Po ostatniej aktualizacji bankowości mobilnej ING pojawiło się w niej kilka ciekawych nowości

Najważniejszą z nich jest możliwość aktywowania powiadomień push, informujących użytkownika o operacjach zachodzących na rachunkach. Klient ma możliwość samodzielnego zdefiniowania zdarzeń, których zaistnienie ma być komunikowane za pomocą wiadomości push.

Przeczytaj także: Śląski pożycza nowym klientom przez smartfony

Komunikaty push to informacje tekstowe wysyłane przez aplikację. W odróżnieniu od SMS-ów, wysyłanych przez niektóre banki, są zupełnie bezpłatne. Mają jednak swoją wadę: zwykle wysyłane są z niewielkim opóźnieniem od zdarzenia, o jakim komunikują.

Przykładową informacją push może być alert: zmiana na koncie – płatność kartą Visa. Wiadomości tego rodzaju zwiększają bezpieczeństwo korzystania z kart oraz bankowości internetowej. Klient zaalarmowany w ten sposób o transakcji, której nie wykonał, może szybko zareagować, np. blokując swoją kartę.

Aktualizacja ING BankMobile wprowadza także anglojęzyczną wersję językową. Zostanie ona uruchomiona automatycznie, jeżeli klient ma w telefonie ustawiony inny język systemowy niż polski.

Przeczytaj także: Przelew na telefon w aplikacji Śląskiego

W nowej wersji aplikacji Śląskiego klient może także uzyskać informacje o posiadanych kartach debetowych oraz sprawdzić m.in. sumę transakcji bezgotówkowych dokonanych w bieżącym miesiącu. Bank udostępnił również możliwość zmiany PIN karty z poziomu aplikacji.

Powiadomienia push działają na telefonach z systemem iOS i Android. Wersja anglojęzyczna oraz informacje o kartach debetowych będą dostępne na telefonach z systemem: iOS, Android, Windows Phone oraz BlackBerry.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies