Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Polska Bezgotówkowa ma nową stronę internetową. Wreszcie z prawdziwego zdarzenia i kompletną

Od wczoraj znajdziecie na niej najważniejsze informacje na temat programu realizowanego przez fundację

Strona pod adresem polskabezgotowkowa.pl ruszyła kilka tygodni temu, gdy fundacja ogłosiła start swojego programu. Ale wtedy wyglądała trochę tak, jakby została przygotowana na szybko i na aby-aby. Od wczoraj działa nowa profesjonalna witryna, na której znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje na temat realizowanego przez Polskę Bezgotówkową programu.

Przeczytajcie także: Tanieje obsługa transakcji kartami

Jest więc tam przede wszystkim sekcja dla przedsiębiorców, w której mogą dowiedzieć się, w jaki sposób otrzymać bezpłatny terminal, kto uprawniony jest do wystąpienia o niego oraz na jakich warunkach można z niego korzystać. Jest też lista odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Na nowej stronie Polski Bezgotówkowej umieszczona została także sekcja dla agentów rozliczeniowych (operatorów terminali), gdzie znajdą oni kryteria przystąpienia do projektu oraz zakładka informująca o partnerach programu, wśród których znalazły się Mastercard, Visa, Związek Banków Polskich, Komitet Agentów Rozliczeniowych, Rada Wydawców Kart Bankowych oraz Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii.

Przeczytajcie także: PIN do karty już można podać na smartfonie

Tymczasem dziś ma odbyć się konferencja prasowa, podczas której zaprezentowana ma zostać m.in. lista operatorów terminali płatniczych, którzy przystąpili do programu. Na stronie Polski Bezgotówkowej lista ta liczy sześć instytucji. Znalazły się na niej: eCard, eService, First Data Polcard, ING, PayTel i PKO BP. Wiadomo, że zainteresowanych jest więcej, np. Elavon i BGŻ BNP Paribas, które opublikowały informację prasową w tej sprawie, czy IT Card. Podczas dzisiejszej konferencji zaprezentowane mają zostać także pierwsze firmy, które korzystają już z bezpłatnych terminali otrzymanych w ramach programu Polski Bezgotówkowej.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies