Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
300 zł od BGŻ BNP Paribas i terminal od Elavonu. Promocja dla przystępujących do programu Polski Bezgotówkowej

Promocyjna oferta od BGŻ BNP Paribas i Elavonu jest ważna do końca marca

BGŻ BNP Paribas ogłosił dziś promocję dla firm chcących przystąpić do programu rozwoju sieci akceptacji kart prowadzonego przez fundację Polska Bezgotówkowa. Bank, przy współpracy z Elavonem, oferuje im terminal płatniczy i jego bezpłatną obsługę w pierwszym okresie umowy a także preferencyjne warunki współpracy w drugim. Dodatkowo firmy, które do końca marca bieżącego roku otworzą rachunek w BGŻ BNP Paribas, aktywują kartę debetową oraz podpiszą umowę na terminal, otrzymają bon Sodexo o wartości 300 zł.

Przeczytajcie także: Zakończyły się konsultacje projektu Polish API

Natomiast do odebrania bezpłatnego terminala w ramach projektu realizowanego przez fundację Polska Bezgotówkowa uprawnione są firmy, które nigdy dotąd nie przyjmowały płatności kartami albo nie robią tego od co najmniej 12 miesięcy. W ramach wsparcia rozwoju sieci akceptacji kart mogą otrzymać bezpłatnie POS oraz przez rok nie będą ponosić kosztów związanych z rozliczaniem transakcji bezgotówkowych. Po tym okresie zapłacą za obsługę płatności na warunkach rynkowych, a wysokość poszczególnych opłat i prowizji pobieranych po roku mają znać już w momencie przystępowania do programu. Więcej na temat warunków uzyskania bezpłatnego terminala przeczytacie tutaj.

Przeczytajcie także: PIN do karty już można wpisywać na smartfonie

Tymczasem, jak informuje Polska Bezgotówkowa na swojej stronie internetowej, pierwsi agenci rozliczeniowi (operatorzy terminali) podpisali już z nią umowy na dystrybucję urządzeń w ramach prowadzonego przez nią projektu. Wśród nich znalazły się m.in. First Data Polcard i eService. W przyszłym tygodniu odbędzie się konferencja prasowa, podczas której fundacja przedstawi listę wszystkich operatorów biorących udział w programie. Inicjatywa, w ramach której w ciągu trzech lat na rynek ma trafić 600 tys. POS-ów, ruszyła dzięki porozumieniu zawartemu w połowie ubiegłego roku przez Ministerstwo Rozwoju, Mastercarda, Visę, operatorów terminali i Związek Banków Polskich.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies