Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Drugi operator terminali zgłasza się do programu Polski Bezgotówkowej. Elavon też zaproponuje bezpłatne POS-y

Firma deklaruje przygotowanie atrakcyjnej oferty dla beneficjentów programu także po zakończeniu dwunastomiesięcznego okresu bezpłatnego korzystania z terminali

Warszawskie biuro Elavonu w przesłanym do redakcji Cashless oświadczeniu zadeklarowało udział firmy w realizowanym przez fundację Polska Bezgotówkowa programie rozwoju sieci akceptacji kart. Elavon podkreśla, że wkrótce przedstawi klientom ofertę obejmującą nie tylko gwarantowaną beneficjentom programu bezpłatną instalację i obsługę terminala przez rok, ale atrakcyjne warunki współpracy także po zakończeniu tego okresu. Firma przypomina, że jest jedynym na polskim rynku dystrybutorem terminali Poynt. Więcej na ich temat możecie przeczytać tutaj.

Przeczytajcie także: Oto terminal przyszłości wg Elavonu

W ramach programu, o którym mowa, Polska Bezgotówkowa będzie finansować rozwój sieci terminali w firmach nieprzyjmujących dotąd płatności kartami. Start programu ogłoszono w poniedziałek. Fundacja obiecała, że w najbliższym czasie opublikuje listę operatorów terminali, którzy w ramach realizowanego przez nią projektu będą oferować urządzenia przedsiębiorcom zainteresowanym udziałem w programie. Wcześniej udział w nim zapowiedziała spółka First Data Polcard.

Przeczytajcie także: Polska Bezgotówkowa ogłasza start programu terminalizacji

Program rozwoju sieci akceptacji kart realizowany przez Polskę Bezgotówkową uruchomiono w oparciu o porozumienie podpisane przez operatorów terminali, Mastercarda, Visę i Związek Banków Polskich z Ministerstwem Rozwoju. Instytucje finansowe zobowiązały się do przekazania na rzecz realizacji projektu ok. 600 mln zł, dzięki którym zainstalowanych ma być ok. 600 tys. nowych terminali płatniczych. Jeżeli uda się zrealizować ten cel, oznaczać to będzie, że w ciągu trzech lat sieć akceptacji kart w Polsce podwoi się.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies