Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Karta kredytowa, serwis transakcyjny i aplikacja mobilna. Nowości od BGŻ BNP Paribas dla klientów Carrefoura

Nowa oferta banku dla klientów francuskiej sieci handlowej dostępna jest od 2 stycznia bieżącego roku

Bank BGŻ BNP Paribas poinformował dzisiaj o uruchomieniu oferty finansowej dla klientów Carrefour Polska. Wcześniej sieć handlowa współpracowała na tym polu z bankiem Credit Agricole. Pierwszym efektem współpracy Carrefoura z BGŻ BNP Paribas jest karta kredytowa Mastercard, o którą klienci mogą występować od 2 stycznia 2018 roku. Karta wyposażona jest m. in. w usługę 3D Secure zwiększającą bezpieczeństwo zakupów internetowych. Kartę można otrzymać w punktach finansowych na terenie placówek Carrefour.

Przeczytajcie także: 600 tys. terminali od FDP na finał WOŚP

Jak czytam w komunikacie prasowym, polski oddział Carrefour utrzymał swoje dotychczasowe promocje związane bezpośrednio z kartami. Zatem obecni i przyszli klienci mogą korzystać m.in. z premii do 10 proc. za opłacane kartami zakupy w poniedziałki i piątki, premii do 2 proc. przyznawanej codziennie za zakup paliwa na stacjach Carrefour, czy rat 0 proc. na zakupy w marketach francuskiej sieci.

Przeczytajcie także: PZU zaoferuje aplikację, która sama wezwie pomoc

Nowością dla klientów Carrefoura jest możliwość zbierania i wymiany punktów w programie lojalnościowym banku BGŻ BNP Paribas mamBONUS. Dodatkowo bank uruchomił dla nich platformę bankowości elektronicznej Pl@net Carrefour, a już wkrótce zostanie udostępniona także aplikacja mobilna Carrefour Moje Finanse. Jak powiedziano mi w biurze prasowym banku, udostępnienie aplikacji mobilnej przewidziane jest na II kwartał tego roku, a znajdujące się w niej funkcje będą tożsame z funkcjami dostępnymi dla użytkowników kart kredytowych w aplikacji GOmobile Banku BGŻ BNP Paribas.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies