Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Zbliżcie się do Orkiestry. Ponad 600 terminali płatniczych od First Daty podczas tegorocznego finału WOŚP

Bezstykowo wpłat na rzecz fundacji będzie można dokonywać w oddziałach mBanku oraz u specjalnie oznaczonych wolontariuszy

Obsługą płatności bezgotówkowych podczas zbliżającego się finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zajmie się firma First Data Polcard, która z fundacją Jurka Owsiaka współpracuje od ponad 20 lat. W przeszłości FDP obsługiwała m.in. wpłaty darczyńców dokonywane kartami przez internet. Tym razem spółka rozliczać będzie również transakcje dokonywane w terminalach płatniczych.

Przeczytajcie także: Już można przekazywać pieniądze na rzecz WOŚP

Z komunikatu prasowego FDP wynika, że w dniu finału WOŚP na ulice polskich miast wyjdzie 350 wolontariuszy wyposażonych w zbliżeniowe terminale płatnicze. Będą ubrani w koszulki z napisem "Zbliż się do Orkiestry". Natomiast już od połowy grudnia ok. 280 POS-ów First Daty pracuje i przyjmuje wpłaty na WOŚP w oddziałach mBanku. We wszystkich urządzeniach FDP uruchomionych w ramach współpracy z fundacją można dokonywać wpłat kartami Mastercarda, Visy oraz Blikiem. Na każdym wydruku z terminala potwierdzającym płatność znajdzie się charakterystyczne serduszko WOŚP.

W tym roku FDP obsługiwać będzie także wpłaty na rzecz Orkiestry dokonywane kartami przez internet. Aby dokonać takiej darowizny, wystarczy wybrać przeznaczoną do tego celu zakładkę na stronie WOŚP lub kliknąć tutaj. FDP będzie też obsługiwać wpłaty dokonywane przez telefon. Podczas finału wolontariusze będą czekać w telewizyjnym centrum dowodzenia Jurka Owsiaka na telefony od Was. Numery, na które będzie można dzwonić, będą podawane na ekranie podczas transmisji.

Przeczytajcie także: Specjalna aktualizacja apki mBanku z okazji finału WOŚP

26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 14 stycznia 2018 r., a jego celem będzie pozyskanie środków "dla wyrównania szans w leczeniu noworodków". – Według najnowszych danych Narodowego Banku Polskiego, kart płatniczych jest już więcej niż obywateli naszego kraju. Jesteśmy dumni, że możemy pomóc Orkiestrze w wykorzystaniu kart i płatności smartfonami do wsparcia zbiórki na wyposażenie oddziałów neonatologicznych – mówi Jolanta Rycerz z zarządu FDP. Spółka pokryje wszystkie koszty transakcyjne związane z obsługą płatności bezgotówkowych na rzecz WOŚP.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies