Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Terminal bezpłatny przez rok w ramach programu Polski Bezgotówkowej a później preferencyjne warunki. Ważna deklaracja spółki First Data

First Data Polcard jako pierwszy agent rozliczeniowy na polskim rynku deklaruje uczestnictwo w programie rozbudowy sieci akceptacji kart

Wczoraj fundacja Polska Bezgotówkowa ogłosiła start programu, w ramach którego małe i średnie firmy mogą otrzymać terminal do przyjmowania transakcji bezgotówkowych na rok bez żadnych opłat. W opublikowanym komunikacie prasowym fundacja podkreśliła, że wkrótce przedstawi listę operatorów terminali biorących udział w projekcie. Tymczasem dziś pierwszy z nich, a więc spółka First Data Polcard, wystąpiła z ważną deklaracją.

Przeczytajcie także: Rusza program Polski Bezgotówkowej

FDP w nadesłanej do redakcji Cashless informacji prasowej podkreśla, że bierze aktywny udział w prowadzonym przez Polskę Bezgotówkową programie. Deklaruje również, że przygotowuje specjalną ofertę, która pozwoli beneficjentom programu na korzystanie z preferencyjnych stawek także po upływie 12 miesięcy. To ważne o tyle, że wielu przedsiębiorców artykułuje obawy, iż po zakończeniu uczestnictwa w programie Polski Bezgotówkowej będą musieli płacić za obsługę terminala więcej niż akceptanci niebiorący udziału w projekcie.

Szczegółowe informacje dotyczące warunków udziału w programie i terminali FDP można uzyskać pod numerem telefonu 22 230-92-72 lub pisząc na adres e-mail: terminale@polcard.pl. Aby ułatwić nowym firmom korzystanie z terminala, spółka opracowała specjalne materiały szkoleniowe udostępnione na YouTube, które pozwalają w łatwy, szybki i wygodny sposób nauczyć się obsługi urządzenia.

Przeczytajcie także: Zbigniew Wiśniewski pomoże w terminalizacji firm

Według badania "Postawy i zachowania przedsiębiorców z sektora MSP wobec obrotu bezgotówkowego", wykonanego przez Ipsos dla Fundacji Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego, FDP jest najczęściej wybieranym agentem rozliczeniowym przez małe i średnie przedsiębiorstwa. – Obsługujemy już 24 proc. firm z sektora MSP akceptujących płatności bezgotówkowe. Jest to najlepsza rekomendacja naszej oferty dla segmentu MSP – mówi Krzysztof Polończyk, członek zarządu FDP.

Fot. Ingenico

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies