Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
150 zł za korzystanie z aplikacji mobilnej. Pekao promuje Masterpassa i PeoPay

Promocja trwa do końca lutego przyszłego roku. Nagrodami są karty do wykorzystania w sklepie internetowym Empik

Zbliżające się święta to okres zwiększonych wydatków, także w sklepach internetowych. Koszty zakupów można zmniejszyć dzięki najnowszej promocji Pekao. Jeśli macie rachunek w tej instytucji i jeszcze nie korzystaliście z aplikacji mobilnej PeoPay, wypróbujcie ją teraz, bo być może lepszej okazji mieć już nie będziecie.

Przeczytajcie także: Nowa aplikacja Aliora już dla wszystkich

Do końca lutego 2018 roku trwa promocja nowej apki PeoPay oraz cyfrowego portfela Masterpass. Do wygrania jest 150 zł dla nowych użytkowników PeoPay i 100 zł dla klientów, którzy już korzystali z aplikacji mobilnych Pekao. Każdy kto spełni warunki promocji, otrzyma e-karty na zakupy w sklepie internetowym Empik ważne do lipca przyszłego roku. Aby wziąć udział w zabawie, należy najpierw zarejestrować się na stronie www.peopaymasterpass.pl, a następnie zainstalować nową aplikację PeoPay.

Aby otrzymać e-kartę na kwotę 25 złotych, wystarczy zrobić zakupy w dowolnym sklepie internetowym płacąc aplikacją PeoPay z Masterpass za minimum 10 złotych. Klienci, którzy nie korzystali wcześniej z aplikacji PeoPay ani aplikacji mobilnej Pekao24 za aktywację PeoPay i pierwsze logowanie otrzymają e-kartę w wysokości 50 złotych. Z kolei, za skuteczne polecenie PeoPay, uczestnicy promocji, otrzymają 75 zł. W tym celu wystarczy zarejestrować się w promocji i przekazać indywidualny kod polecenia. Jeśli polecona osoba wpisze ten kod podczas rejestracji i aktywuje aplikację PeoPay, polecenie będzie skuteczne i e-karta na 25 zł trafi do polecającego. Można zdobyć karty za polecenie maksymalnie trzech osób.

Przeczytajcie także: SkyCash umożliwia planowanie podróży

PeoPay to nowa aplikacja mobilna Pekao. To pierwsza apka w Polsce, która wykorzystuje biometrię odcisku palca do potwierdzania transakcji, pozwala na płatności zagraniczne w obcej walucie oraz umożliwia transakcje za zakupy internetowe bezpośrednio w telefonie m.in. dzięki integracji z Masterpass. Najnowsza wersja PeoPay została przygotowana na smartfony z systemem operacyjnym Android oraz iOS.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies