Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Za studia zapłacicie jak za zakupy w sklepie internetowym. Nowa funkcja systemu Paybynet

Studenci czterech uczelni wyższych jako pierwsi w Polsce mogą realizować płatności związane ze studiami za pośrednictwem szybkich przelewów elektronicznych oferowanych przez KIR

Koniec z błędami podczas wypełniania danych do przelewu za opłaty na uczelniach lub obowiązkiem wpłacania gotówki do uniwersyteckich kas. Przynajmniej dla pewnej grupy użytkowników. Studenci i doktoranci Uniwersytetu Wrocławskiego i Politechniki Białostockiej, a także kandydaci na studia na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Uniwersytecie Szczecińskim jako pierwsi w Polsce mogą płacić za usługi edukacyjne za pomocą systemu Paybynet na stronie internetowej swojej uczelni. KIR deklaruje, że prowadzi rozmowy z kolejnymi szkołami wyższymi zainteresowanymi wprowadzeniem nowego rozwiązania.

Przeczytajcie także: Przelewy ekspresowe rosną jak na drożdżach

Student, aby opłacić należności wobec uczelni, musi w udostępnianych przez system opcjach płatności wybrać "Paybynet" i swój bank, a po przekierowaniu do bankowości internetowej, zatwierdzić transakcję. Wszystkie dane niezbędne do zlecenia przelewu są przez system wypełniane automatycznie. Płatności księgowane są na indywidualnych rachunkach przypisanych poszczególnym studentom. Podczas obsługi system nie uzyskuje danych osobowych płatników, dzięki czemu informacje o studentach dostępne są jedynie dla uczelni.

Przeczytajcie także: System Express Elixir już dostępny w Envelo Banku

Paybynet to szybki przelew elektroniczny w technologii pay by link, którego operatorem jest KIR. Usługa polega na realizacji bezpośrednich i gwarantowanych płatności internetowych za transakcje dokonywane m. in. w e-commerce. System wykorzystywany jest także w jednostkach administracji publicznej. Paybynet umożliwia przesłanie pieniędzy bezpośrednio z rachunku bankowego płatnika na konto odbiorcy. Aktualnie z usługi mogą skorzystać klienci m.in: Aliora, Citi Handlowego, Getinu, Pekao, Plusa, Millennium, PKO, BGŻ BNP Paribas, ING oraz wybranych banków spółdzielczych z grup BPS i SGB.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ
TAGI: KIR, PAYBYNET

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies