Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Szukacie terminala płatniczego lub operatora płatności internetowych? Tu dostaniecie gwarancję ceny. Nowa funkcja serwisu Compay

Od teraz wybierając ofertę na stronie Compay macie pewność, że ostateczne koszty obsługi płatności nie będą się różnić od przedstawionych Wam w tym serwisie

Compay to internetowa wyszukiwarka i porównywarka ofert agentów rozliczeniowych. To firmy, które obsługują bezgotówkowe płatności w sklepach internetowych oraz są operatorami terminali płatniczych w sklepach stacjonarnych. Serwis Cashless objął stronę spółki Compay patronatem medialnym. Jej partnerem merytorycznym jest Fundacja Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego. Compay do swojej wyszukiwarki wprowadza właśnie nową, wartościową funkcję.

Przeczytajcie także: Ruszyła prównywarka operatorów POS-ów

Od teraz porównując oferty operatorów płatności bezgotówkowych za pośrednictwem Compay macie możliwość nawiązania kontaktu z wybranym operatorem. Przy czym Compay daje gwarancję, że w dni robocze od wysłania zapytania za pomocą wyszukiwarki do momentu kontaktu ze strony operatora nie minie więcej niż 24 godziny. Dodatkowo Compay zapewnia, że koszty obsługi transakcji płatniczych nie będą wyższe, niż te zadeklarowane w serwisie.

Obecnie w serwisie Compay znajdziecie oferty największych i najważniejszych na polskim rynku operatorów terminali płatniczych i integratorów płatności internetowych. Natomiast gwarancje szybkiego kontaktu oraz utrzymania zaproponowanych wcześniej kosztów obsługi płatności dostaniecie od wybranych podmiotów, w tym od firm First Data, Paymax, PayU, Przelewy 24 i Blue Media.

Przeczytajcie także: Ludzie wolą karty debetowe niż kredytowe

Warto przypomnieć, że kilka dni temu Ministerstwo Rozwoju przedstawiło projekt ustawy, która wprowadzi obowiązek przyjmowania płatności elektronicznych przez firmy rejestrujące swoje przychody za pomocą kas fiskalnych. Przyjęcie ustawy przez parlament spodziewane jest w III kw. przyszłego roku. Jednocześnie trwają prace nad uruchomieniem programu, w ramach którego podmioty nieakceptujące jeszcze kart otrzymają terminal płatniczy na rok za darmo.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies