Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowy partner w programie lojalnościowym Mastercarda. Punkty Priceless Specials dostaniecie tankując na Circle K

Sieć stacji benzynowych to kolejny detalista, który w ostatnim czasie poszerzył grono partnerów Mastercarda w programie Priceless Specials

Mastercard powiększa sieć partnerów uczestniczących w jego programie lojalnościowym Priceless Specials. Od 1 grudnia punkty w ramach tego programu będziecie mogli zbierać za płatności kartą na jednej z 350 stacji paliw Circle K (do niedawna Statoil). W ostatnich tygodniach partnerami Priceless Specials zostały także Tchibo, Telepizza oraz saloniki Kolportera.

Przeczytajcie także: Saloniki Kolportera w Priceless Specials

Aby zbierać punkty w programie lojalnościowym Mastercarda, musicie najpierw zarejestrować w nim kartę z logo tej organizacji. Obecnie taką możliwość mają klienci 12 banków, w tym Aliora, BPS, BOŚ Banku, Deutsche Banku, Getinu, mBanku, PKO, Raiffeisen Polbanku, T-Mobile Usług Bankowych i BZ WBK. Dwa ostatnie umożliwiają korzystanie z programu użytkownikom kart debetowych i kredytowych a pozostałe tylko kredytowych.

Punkty naliczane są automatycznie przy okazji wykonywanych płatności już u 70 detalistów. Otrzymacie je także za wszystkie transakcje kartą w lokalach gastronomicznych, za usługi transportowe oraz turystyczne opłacone na terenie Polski. Zebrane punkty możecie wymieniać na nagrody z katalogu. W związku z rozpoczęciem zakupowego sezonu świątecznego Mastercard ogłosił dwie nowe promocje.

Przeczytajcie także: Fenige zaoferuje przelewy P2P także visami

Po pierwsze, z okazji Black Friday, w dniach 20-26 listopada 2017 r., wszystkie nagrody z katalogu Priceless Specials zostały przecenione o 50 proc. Z kolei z okazji Świąt Bożego Narodzenia, uczestnicy programu, którzy w terminie od 27 listopada do 31 grudnia 2017 r. wymienią punkty na dowolną nagrodę, otrzymają 500 dodatkowych punktów na swoje konto. Ponadto katalog nagród zostanie rozbudowany w taki sposób, aby można w nim było znaleźć świąteczny prezent.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies