Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Przesyłkę kurierską z Poczty Polskiej odbierzecie w sklepach Żabka i Freshmarket

Niestety usługa na razie będzie oferowana wyłącznie w 450 sklepach na terenie województwa mazowieckiego

W branży e-commerce nadchodzi najbardziej intensywny okres w roku. Jeśli zaplanowaliście kupno świątecznych prezentów w internecie i chcecie, by dostarczyła je Poczta Polska, to zapewne ucieszy Was fakt, że liczba punktów odbioru przesyłek obsługiwanych przez tego operatora znacznie się zwiększy. Od przyszłego tygodnia będziecie mogli pójść po paczki także do sklepów Żabka i Freshmarket. Niestety, na razie tylko na terenie województwa mazowieckiego, choć jak poinformowała Poczta, współpraca będzie sukcesywnie rozszerzana na kolejne województwa. Z informacji jakie uzyskałem, wynika jednak, że na pewno nie nastąpi to do końca tego roku.

Przeczytajcie także: U wszystkich kurierów Poczty Polskiej można już płacić kartą lub Blikiem

Natomiast z możliwości odbioru przesyłki kurierskiej od PP w 450 nowych punktach skorzystacie już od następnego tygodnia. Wtedy również pojawi się na stronie narodowego operatora pełna lista punktów odbioru – powinna obejmować większość sklepów Żabka i Freshmarket w województwie mazowieckim, choć oczywiście mogą zdarzyć się jakieś wyłączenia. Kluczowym pozostaje pytanie, jak z przesyłkami poradzą sobie dwie współpracujące z operatorem sieci, skoro już i tak w swoich sklepach obsługują klientów DHL.

Przeczytajcie także: Poczta Polska też ma swój kantor online

Nawiązanie współpracy z liderem sektora convenience, czyli sklepów osiedlowych, to kolejny etap rozwoju i tak już największej sieci odbioru w modelu click&collect w Polsce. Aktualnie przesyłkę kurierską od PP można podjąc w placówkach pocztowych jak i salonikach prasowych Ruch czy na stacjach paliw PKN Orlen. W ramach współpracy z sieciami sklepów Żabka i Freshmarket liczba punktów odbioru zwiększy się do ponad 11 tysięcy w całej Polsce.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies