Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
SkyCash zaoferuje kredyt w swojej aplikacji. Kończy z doładowywaniem konta przez SMS Premium

Usługa zasilenia konta przez wiadomości tekstowe o podwyższonej opłacie cieszyła się już małym zainteresowaniem użytkowników

SkyCash poinformował wczoraj swoich klientów o nadchodzących zmianach w regulaminie. Zaczną one obowiązywać 18 listopada 2017 r. i zapowiadają kilka nowości w ofercie. Po pierwsze w dokumencie pojawia się informacja, że konta w aplikacji nie będzie już można zasilić za pomocą SMS Premium. Jak wyjaśnia Monika Kubacka ze SkyCash Poland, wynika to z coraz mniejszego zainteresowania tą usługą wśród użytkowników aplikacji.

Przeczytajcie także: W SkyCash doładujecie konto z Visa Checkout

Po drugie w regulaminie napisano, że w zamian zostanie udostępniona nowa forma doładowania konta określana mianem "kredytu płatniczego". Zapytałem o nową usługę, ale SkyCash na razie jest wstrzemięźliwy, jeśli chodzi o podawanie szczegółów dotyczących tej zmiany. – SkyCash Poland działając jako krajowa instytucja płatnicza ma prawo do udzielania kredytów płatniczych. W związku z planami wprowadzenia przez nas możliwości udzielania kredytów płatniczych dla użytkowników SkyCash zdecydowaliśmy się na wprowadzenie punktu określającego taką możliwość do nowego regulaminu – wyjaśnia Kubacka. Dodaje, że o wdrożeniu nowej usługi spółka poinformuje w oddzielnym komunikacie.

Przeczytajcie także: W SkyCash wkrótce wideoweryfikacja

Będę starał się jeszcze dowiedzieć, jak w praktyce będzie wyglądało doładowanie konta poprzez kredyt płatniczy w aplikacji SkyCash. Jeśli tylko to się mi uda, zaktualizuję ten tekst lub napiszę kolejny. W tej chwili w aplikacji SkyCash dostępna jest zakładka pożyczki, po kliknięciu w którą użytkownik przenoszony jest na stronę Deutsche Banku, gdzie może wypełnić formularz wniosku o kredyt gotówkowy. Natomiast konto SkyCash można doładować np. za pomocą usługi Visa Checkout lub Blika. Za niektóre rzeczy można też płacić portfelem Masterpass.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies