Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
SkyCash rozszerza katalog metod doładowania konta. Teraz możecie to robić także przez Visa Checkout

Nowy sposób zasilenia portmonetki pojawił się na stronie internetowej SkyCash

Użytkownicy płatności mobilnych SkyCash zyskali nowy sposób doładowywania swojego konta. Do tradycyjnych przelewów, przelewów typu pay by link, przekazów pieniężnych czy zasilania transferem z rachunku karty płatniczej dołączyło oferowane od niedawna w Polsce rozwiązanie Visa Checkout. Na razie testowo.

Przeczytajcie także: Checkout dostępny dla wszystkich klientów PayU

Informację o znalezieniu nowego instrumentu pozwalającego na doładowywanie konta SkyCash przekazał jeden z czytelników Cashless w mejlu wysłanym na adres alert@cashless.pl. Niemało czasu zajęło mi odszukanie Visa Checkout na stronie internetowej SkyCash. Jak powiedział mi prezes tej spółki, Tomasz Krajewski to na razie testy a nie pełne wdrożenie. Zapewne dlatego za pomocą Visa Checkout możecie doładować konto SkyCash wyłącznie przez stronę www i to po zalogowaniu. Nie zrobicie tego jeszcze w aplikacji mobilnej ani w serwisie przed zalogowaniem, tak jak jest to możliwe w przypadku np. pay by linka.


Udostępnienie nowej metody doładowania konta nie zmienia więc faktu, że nadal najwygodniej zasila się portmonetkę SkyCash poprzez aplikację mobilną, korzystając z pay by linków lub Blika i wybierając opcję zapamiętania danych. Wówczas apka nie wymaga ręcznego wprowadzania loginów, haseł czy przepisywania kodów autoryzacyjnych lub blikowych. Warto też wspomnieć, że za wybrane usługi SkyCash pozwala płacić bezpośrednio w ciężar rachunku karty lub za pomocą Masterpassa oferowanego przez Mastercarda.

Przeczytajcie także: Masterpass już dostępny w aplikacji SkyCash

Natomiast Visa Checkout to nowy instrument płatniczy, ułatwiający transakcje w środowisku e-commerce i m-commerce, dostępny w Polsce od kwietnia bieżącego roku. Polska była pierwszym rynkiem w Europie, na którym go udostępniono. Usługa wystartowała początkowo w sklepach OleOle! i Euro. Pozwala na płatności kartą w sieci bez konieczności każdorazowego wprowadzania danych z plastiku, takich jak numer karty czy termin ważności.

Fot. SkyCash

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies