Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Uwaga ubezpieczeniowcy: bezpłatne wejściówki na warsztaty o tym, jak robić aplikacje

Trzecie spotkanie z cyklu UX Power Day już za dwa tygodnie

UX Power Days to cykl warsztatów, organizowanych przez firmy Symetria UX oraz Obserwatorium.biz. To całodniowe seminaria branżowe poświęcone ergonomii rozwiązań informatycznych, skierowane głównie do sektora finansowego. Każdy UX Power Day poświęcony jest innej tematyce a seminaria podzielone są na część merytoryczną w postaci prezentacji eksperckich oraz część warsztatową w postaci ćwiczeń praktycznych.

Przeczytajcie także: Polisę w bankomacie kupicie z rabatem

Najbliższy UX Power Day odbędzie 21 września w Warszawie i poświęcony będzie branży ubezpieczeniowej, a konkretnie ergonomii aplikacji ubezpieczeniowych. W programie znajduje się m.in. omówienie najważniejszych mobilnych i internetowych rozwiązań ubezpieczeniowych funkcjonujących na rynku, warsztaty na temat ergonomii aplikacji, itd. Szczegółowy program zbliżającego się wydarzenia możecie znaleźć tutaj.

Przeczytajcie także: Yanosik rozwija ubezpieczeniowy projekt YU

Serwis Cashless objął patronatem medialnym najbliższy UX Power Day. W związku z tym organizator przewidział dla czytelników serwisu pięć bezpłatnych wejściówek. Aby otrzymać jedną z nich, należy wysłać mejla wpisując w tytule wiadomości "UX Power Day" a w treści "Chcę wejściówkę". Mejle należy kierować na adres kontakt@cashless.pl. Informację o sposobie odebrania biletów przekazane zostaną drogą elektroniczną pierwszym pięciu osobom, które napiszą do Cashless w tej sprawie.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies