Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowa promocja dla użytkowników aplikacji SkyCash. Bonus do 20 proc. za doładowanie przez Visa Checkout

Akcja promocyjna startuje za kilka dni i potrwa do końca września

Jak może wiecie, od niedawna za pośrednictwem Visa Checkout można już doładowywać konto SkyCash. Jak to zrobić, przeczytacie w tekście, który znajduje się tutaj. Jeden z czytelników doniósł właśnie, że operator aplikacji płatniczej przymierza się do ciekawej promocji. Otóż użytkownicy SkyCash, którzy doładują konto za pomocą Visa Checkout kwotą od 50 do 99 zł, będą mogli otrzymać dodatkowe zasilenie w wysokości 10 zł. Natomiast ci, którzy doładują konto SkyCash kwotą min. 100 zł, otrzymają dodatkowo 20 zł.

Przeczytajcie także: Zapłaciłem Masterpassem w Carrefourze

Z regulaminu promocji, który już znajduje się na stronie internetowej SkyCash, wynika, że akcja startuje 28 sierpnia i potrwa do końca września. Nie zauważyłem żadnych dodatkowych warunków i haczyków oprócz tego, że organizator promocji zastrzega możliwość jej zakończenia wcześniej w sytuacji wyczerpania puli przeznaczonych na nią środków. Co ciekawe, jednak nigdzie nie napisał, jaka to pula. Zakładam więc, że to tylko wentyl bezpieczeństwa na wypadek ogromnego zainteresowania promocją i można przyjąć, że trwa ona do końca przyszłego miesiąca.

Przeczytajcie także: Stąd już tylko krok do usługi UberPool

Obecnie SkyCash oferuje cały szereg różnych metod zasilania prowadzonych przez siebie kont. Można to zrobić zwykłym przelewem, przelewem typu pay by link, a nawet gotówką w wybranych sklepach. Visa Checkout to kolejna możliwość. Najwygodniejszym sposobem pozostaje wykonanie zasilenia bezpośrednio z poziomu aplikacji za pomocą pay by linków lub Blika. Za niektóre usługi oferowane przez SkyCash można też płacić bezpośrednio w ciężar karty oraz Masterpassem, czyli cyfrowym portfelem oferowanym przez Mastercarda.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies