Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Zbliża się festiwal innowacji. Już 31 maja w Krakowie rozpoczyna się impact’17

Kongres to okazja do spotkań z przedstawicielami branży fintech, inwestorami i menedżerami z instytucji nie tylko finansowych

31 maja w Krakowie rusza impact'17. Podczas dwudniowych obrad wizjonerzy i twórcy najbardziej zaawansowanych technologii, prezesi światowych koncernów z obszaru new-tech, twórcy startupów, naukowcy, a także przedstawiciele rządu będą rozmawiać o szansach i zagrożeniach gospodarki nowej generacji. Dyskusje odbędą się w ramach dwunastu ścieżek tematycznych: industry 4.0, mobility, fintech&e-commerce, biotechnology&digital health, energy&resources, foodtech&agritech, creative industries, digital state, techcity, investments, entrepreneurship oraz science to business.

Przeczytajcie także: Instytucje płatnicze będą jak banki

Dla technologicznych startupów impact'17 jest też okazją do zaprezentowania swoich pomysłów. Przewidziano ponad tysiąc spotkań przedstawicieli branży fintech z inwestorami, przedstawicielami korporacji oraz innymi osobami, które mają kluczowy wpływ na kreowanie standardów i zasad prowadzenia biznesu w nowych cyfrowych realiach.

Gościem specjalnym w części energy&resources będzie Bertrand Piccard – futurolog, wizjoner, autor budowy samolotu napędzanego energią słoneczną Solar Impulse. Zarazem jako pierwszy człowiek okrążył Ziemię balonem bez lądowania, a jego pasje dały początek projektowi stworzenia supernowoczesnego samolotu.

Przeczytajcie także: Australia stawia na fintechy

Wśród zaproszonych jest także Timotheus Höttges, prezes Deutsche Telekom, który będzie mówił o nadchodzącej rewolucji w telekomunikacji mobilnej czyli o sieci 5G. Będzie też John Paul Farmer, ekspert ds. technologii i innowacji obywatelskich w Microsoft oraz były doradca ds. innowacji w Biurze Nauki i Technologii Białego Domu

W strefie wystawowej impact’17, Science Zone, uczestnicy będą mogli zobaczyć technologie przyszłości bazujące na innowacyjnych rozwiązaniach typu – AR (rzeczywistość rozszerzona), VR (rzeczywistość wirtualna) oraz AI (sztuczna inteligencja). Partnerami impact’17 są między innymi Mastercard i KIR. Pełny program kongresu oraz formularze rejestracji dostępne są tutaj. Cashless jest patronem medialnym wydarzenia.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies