Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
mBank nareszcie pokaże nową aplikację. Wśród nowości są płatności mobilne!

Dzisiaj klienci banku otrzymają informacje o zapowiadanej od dawna aktualizacji apki.  Będzie można ją pobrać 12 kwietnia

Już 12 kwietnia klienci mBanku będą mogli pobrać na smartfony nową wersję aplikacji bankowości mobilnej. Przed chwilą poinformował o tym na Twitterze Krzysztof Olszewski, rzecznik prasowy mBanku. Dodał, że jednocześnie bank rusza z kampanią informacyjną.

Przeczytajcie także: Nowa aplikacja BGŻ BNP Paribas przed wakacjami

Na jakie nowości w apce mBank 3.0 mogą liczyć klienci tej instytucji? Przede wszystkim, nareszcie otrzymają nowe zbliżeniowe płatności mobilne. Rzecznik mBanku nie chce jeszcze zdradzić, jakie rozwiązanie bądź rozwiązania bank zaproponuje chcącym płacić zbliżeniowo za pomocą smartfona, ale wszystkie dotychczasowe informacje wskazują na to, że będzie to przynajmniej Android Pay. mBank podczas premiery Android Pay jesienią ubiegłego roku był zresztą wymieniony wśród banków, które wkrótce zaoferują płatności od Google’a.

Przeczytajcie także: Zbliża się duża aktualizacja IKO

Wiadomo też, że zmieni się ekran startowy aplikacji. Zresztą sami zobaczcie – mBank ujawnił już screeny. Nowa wersja jest po prawej stronie.

Jak widzicie, informacja a saldzie na rachunku czy dostępnym limicie karty kredytowej nadal będzie dostępna przed zalogowaniem, ale znajdzie się w dolnej części ekranu.

Z opublikowanego komunikatu wynika także, że nie zmieni się sposób logowania do aplikacji. Nadal trzeba będzie podać PIN. Czyżby zatem mBankowi nie udało się wdrożyć rozwiązania biometrycznego, czyli uwierzytelniania odciskiem palca na smartfonach z Androidem? Byłoby szkoda.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies