Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
PKO uruchomi aplikację mobilną dla dzieci

To kolejny etap walki banku o odmłodzenie bazy klientów

PKO kończy prace nad aplikacją na smartfony kierowaną do najmłodszych użytkowników rachunków bankowych, czyli w wieku poniżej 13 lat. Większość funkcji aplikacji jest już gotowa. Widziałem jej stronę startową z charakterystycznym logo PKO Junior, choć na razie nie mogę jej opublikować. Aplikacja ujrzy światło dzienne prawdopodobnie jesienią, wraz z początkiem nowego roku szkolnego.

Przeczytaj także: PKO obniżył oprocentowanie lokat zakładanych przez IKO

Zgodnie z deklaracją przedstawicieli PKO BP aplikacja mobilna dla dzieci oferować będzie większość funkcji, do których dziś mają one dostęp za pośrednictwem serwisu internetowego. Będą więc mogły sprawdzać stan konta, saldo kart, przeglądać historię transakcji czy wykonywać przelewy wewnętrzne oraz zewnętrzne za wiedzą rodziców.

PKO Junior to jedyna na polskim rynku oferta dla dzieci w wieku poniżej 13 lat. O ile wiele banków ma w swoim portfolio rachunki dla młodzieży, o tyle rynek usług finansowych dla najmłodszych jest niezagospodarowany. W tym widzi dla siebie szansę PKO, który ofertą dla dzieci chce zbudować sobie bazę klientów na przyszłość.

Przeczytaj także: Użytkowników bankowości mobilnej będzie przybywać wolniej

W jej ramach mieszczą się m.in. konta oraz karty z wizerunkami postaci z bajek. Aplikacja mobilna to kolejny jej element.

PKO planuje też szereg zmian w aplikacji mobilnej dla dorosłych. W najbliższym czasie zyskają oni za jej pośrednictwem dostęp do kart. Jeszcze w tym roku bank wprowadzi trzecią generację aplikacji IKO, która zostanie zbudowana całkowicie od nowa. Będzie umożliwiać na przykład zaciąganie pożyczek gotówkowych.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies