Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Klienci Citi już mogą logować się do nowego systemu transakcyjnego

Przez pewien czas wciąż dostępny będzie także stary serwis

Do niedawna Bank Handlowy nie był uważany za technologicznego prymusa, ale od kilku miesięcy wyraźnie nadrabia zaległości. Udostępniony właśnie klientom nowy system transakcyjny jest tego dowodem. Został przygotowany w technologii RWD, która umożliwia w miarę wygodne korzystanie z niego także na urządzeniach mobilnych. Jego charakterystyczną cechą jest swego rodzaju minimalizm, który bardzo mi się podoba, choć pewnie znajdzie i przeciwników. Z serwisu mogą korzystać nie tylko posiadacze rachunków osobistych w Citi, ale i użytkownicy jego kart kredytowych. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj.

Przeczytajcie także: ING zamyka stary system transakcyjny

Przedstawiciele Handlowego w rozmowie ze mną kilka tygodni temu deklarowali, że przez pewien czas jego klienci będą mogli logować się także do starego systemu. Taka sytuacja nie będzie jednak trwała bardzo długo jak np. w Śląskim czy w mBanku, gdzie po wprowadzeniu nowego serwisu stary był dostępny całymi latami. W Citi poprzedni system zostanie wyłączony szybko, prawdopodobnie już w II kw. bieżącego roku.

Przeczytajcie także: Alior wprowadza konto dla klientów Tesco

Warto przy tym wspomnieć, że od niedawna Citi ma także nową aplikację mobilną. Jej charakterystyczną cechą jest m.in. możliwość podglądu sald oraz ostatnich operacji na różnych rachunkach posiadanych przez klienta. Apka Handlowego pozwala również na logowanie odciskiem palca zarówno użytkownikom smartfonów z systemem iOS jak i Android. Oprócz Handlowego możliwość biometrycznego logowania na urządzeniach z systemem od Google'a oferują zdaje się tylko Millennium i PKO BP.

A jeżeli chcielibyście założyć kartę kredytową Citi kliknijcie tutaj

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies