Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Z tą kartą łatwiej o bilet na mecz polskiej reprezentacji

Rozpoczęła się przedsprzedaż biletów ma mecz piłkarski z Gruzją. Pierwszeństwo w zakupie mają właściciele kart Aliora

Sprzedaż Kart kibica, wydawanych przez Alior wspólnie z Polskim Związkiem Piłki Nożnej, jak na razie nie spełnia oczekiwań ani banku ani PZPN. Z informacji uzyskanych w biurze prasowym AB wynika, że przez kilka miesięcy od rozpoczęcia projektu właściciela znalazło ledwie 10 tys. kart.

Przeczytaj także: mBank daje 300 zł w zamian za założenie rachunku mobilnego

Ale teraz ma się to zmienić. Właściciele Kart kibica otrzymali bowiem pierwszeństwo w zakupie biletów na mecze reprezentacji rozgrywane na Stadionie Narodowym. A właśnie rozpoczęła się przedsprzedaż wejściówek na mecz z Gruzją w ramach eliminacji do najbliższych Mistrzostw Europy.

Biuro prasowe Aliora informuje, że od momentu uruchomienia dystrybucji biletów na ten mecz sprzedaż kart systematycznie rośnie i przekracza już 500 sztuk dziennie. Biletów ma nie zabraknąć – przewidziano ich ponad 40 tys.

Przeczytaj także: Zrezygnowali z plastiku i wydają karty na papierze

Karta kibica to instrument łączący w sobie przedpłaconą kartę płatniczą z funkcją biletu na mecz, umożliwiającą weryfikację tożsamości posiadacza. Połączona jest z rachunkiem technicznym, służącym do zasileń środkami z konta osobistego. Dzięki nim kartą można płacić w sklepach tak jak każdą inną. Karta posiada też funkcję zbliżeniową PayPass.

Wydanie karty kosztuje 25 zł. Pieniądze są jednak zwracane użytkownikowi w postaci tej samej wielkości rabatu na zakup pierwszego biletu na mecz reprezentacji. Użytkowanie jest bezpłatne i, zgodnie z deklaracjami biura prasowego Aliora, takie ma pozostać. Nie opłaca się jednak za jej pośrednictwem wypłacać pieniędzy z bankomatów - to każdorazowo koszt 5 zł.

Proces wyrobienia karty trwa tydzień. Należy wziąć to pod uwagę zamierzając wykorzystać ją do zakupu biletu na mecz z Gruzją. Przedsprzedaż trwa bowiem tylko do 5 maja.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies