Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Jest bitcoin, a teraz będzie i Allegro Coin. Serwis uruchamia własny program lojalnościowy Monety Allegro

Wirtualne monety zbierane podczas zakupów na platformie aukcyjnej będą uprawniać do zniżek

Jeszcze do niedawna kupując coś na Allegro można było zbierać punkty Payback, największego w Polsce programu lojalnościowego. Jednak latem ubiegłego roku platforma aukcyjna pożegnała się z Paybackiem, podobnie zresztą kilka innych instytucji. Przypomnę, że od sierpnia BZ WBK nie wydaje nowych kart umożliwiających zbieranie punktów w tym programie (później jego miejsce zajął mBank), a wraz z Allegro pokład Payback opuścił Empik, który uruchomił własny program lojalnościowy.

Przeczytajcie także: Promocja Masterpassa na Pyszne.pl

Okazuje się, że w jego ślady pójdzie prawdopodobnie i Allegro. Jak podaje portal Money.pl, serwis uruchomi program o nazwie Monety Allegro. Monety będzie można zbierać podczas zakupów na Allegro a następnie odbierać dzięki nim zniżki przy kolejnych transakcjach. Co ciekawe, Allegro zastosować się ma do zasady mobile first. W tym wypadku będzie to oznaczało, że przynajmniej początkowo monety będą mogli zbierać wyłącznie kupujący za pośrednictwem aplikacji mobilnej Allegro.

Przeczytajcie także: Jest zgoda KE na przejęcie Allegro i Ceneo

Jak podaje Money.pl, kolejnym warunkiem uczestnictwa w programie będzie konieczność zakupu przedmiotów u sprzedawców mających status Standardu Allegro oraz dokonanie płatności za pośrednictwem PayU. Nie będą zatem premiowane zakupy opłacane np. gotówką przy odbiorze paczki. Za każde 60 zł przysługiwać będzie 6 monet, a każde 20 monet uprawniać będzie do odebrania kuponu o wartości 20 zł. Będzie można go wykorzystać przy zakupach powyżej 50 zł i tylko przez aplikację mobilną.

Więcej na Money.pl

KATEGORIA
INNI NAPISALI
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies