Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Zapraszamy na webinarium o płatnościach w e-commerce. Będzie można zadawać pytania ciekawym ludziom

Webinarium może być interesujące nie tylko dla przedstawicieli branży finansowej, ale także właścicieli sklepów internetowych oraz wszystkich zainteresowanych zmianami zachodzącymi na rynku płatności

W rozmowie transmitowanej na żywo w internecie, którą będę miał przyjemność prowadzić, wezmą udział osobistości znane i cenione w branży płatniczej. Swoją obecność w wydarzeniu potwierdzili już Aleksander Naganowski z Mastercarda, Maciej Biniek z PayU, Grzegorz Długosz ze spółki Polski Standard Płatności oraz radca prawny Michał Grabowski.

Przeczytajcie także: Te przepisy mogą zakłócić rozwój handlu w internecie

Podczas webinarium poszukam odpowiedzi na kilka nurtujących mnie pytań. Chciałbym się na przykład dowiedzieć, w jaki sposób banki oraz inne firmy będą zarabiać na płatnościach w sytuacji, gdy marże w tym biznesie są coraz niższe. Czy można wyobrazić sobie jakąś wartość dodaną do transakcji, za którą konsumenci zechcą zapłacić? Bo na razie jakieś celowane rabaty np. pięcioprocentowy na spodnie, których będę potrzebował za rok, niespecjalnie mnie przekonują do tego, żeby pójść do wskazanego sklepu i zapłacić za nie kartą już dziś.

Będę też dopytywał o wpływ regulacji, w tym PSD II, na zmiany na rynku płatności oraz o rolę w tym procesie firm z sektora fintech. Mam wrażenie, że słowo to stało się tak modne, że dziś każdy chce być fintech, nawet banki. Czy rzeczywiście fintech to taka rewolucja w branży finansowej? Liczę na to, że rozmowa będzie inspirująca nie tylko dla przedstawicieli branży finansowej, ale także dla właścicieli firm z sektora e-commerce i m-commerce oraz czytelników zainteresowanych tym, co w płatnościach piszczy.

Przeczytajcie także: Blik już trafił do aplikacji mobilnej Allegro

Udział w Webinarium jest bezpłatny a w jego trakcie naszym gościom będzie można zadawać pytania, do czego szczerze zachęcam. Wcześniej trzeba tylko się zarejestrować na stronie organizatora – magazynu MyCompany, która znajduje się tutaj. Webinarium odbędzie się 1 grudnia o godz. 11. Zapraszam do oglądania i aktywnego uczestnictwa.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies