Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pożegnajcie się z aplikacją Banku Smart. Po poniedziałkowej aktualizacji zamieni się w apkę Nest Bank

Zmianie ulegnie również szata graficzna internetowego serwisu transakcyjnego

Władze FM Banku PBP – właściciela Banku Smart oraz BIZ Banku, przygotowują swoich klientów na zmianę nazw obu marek. Od poniedziałku 31 października obie znikną z rynku, a w ich miejsce pojawi się Nest Bank. Dla klientów będzie to miało kilka konsekwencji.

Przeczytajcie także: Startuje nowa aplikacja T-Mobile Usług Bankowych

Pierwsza i pewnie najbardziej dotkliwa, to brak dostępu do większości usług bankowych przez cały weekend, a więc w najbliższą sobotę i niedzielę. Nie będzie więc można zalogować się na konto w serwisie internetowym oraz przez aplikację mobilną. Nie będzie też dostępny serwis informacyjny www. Karty mają działać normalnie.

W poniedziałek klienci Banku Smart i BIZ Banku obudzą się w nowej rzeczywistości. Wprawdzie numery ich rachunków bankowych, kart, warunki umówi oraz tabela opłat pozostaną bez zmian, to jednak wchodząc na stronę swojego banku nie znajdą tam dobrze znanych sobie treści. Od 31 października aby zalogować się na rachunek będą musieli wejść na stronę nestbank.pl. Znajdą tam zupełnie nową szatę graficzną. Logowanie ma się odbywać przy wykorzystaniu dotychczasowych loginów i haseł.

Przeczytajcie także: Połączenie Aliora i BPH coraz bliżej

Natomiast klienci mobilni korzystający z aplikacji Banku Smart będą musieli ją aktualizować. Po tym jak to zrobią, zobaczą nową aplikację Nest Banku. Z przesłanej przed chwilą do klientów informacji wynika, że jej funkcjonalność będzie tożsama z funkcjonalnością aplikacji Banku Smart. Aby korzystać z nowego rozwiązania, nie trzeba będzie wykonywać żadnych dodatkowych czynności. Wyjątek dotyczy osób korzystających z biometrii głosowej. Te będą musiały ponownie aktywować tę usługę.

Zmianie ulegną również nazwy dotychczasowych produktów oferowanych przez Smart i BIZ. I tak na przykład wszystkie Smart Lokaty zostaną zamienione na Nest Lokaty a wszystkie Smart Konta na Nest Konta. Kolejne zmiany czekają klientów FM PBP w niedalekiej przyszłości. Bank planuje np. wprowadzenie nowych funkcji do aplikacji mobilnej, w tym płatności HCE.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies