Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Konta SkyCash już nie ma w aplikacji CityParkApp

Jedynym źródłem pieniądza w apce jest teraz portfel MasterPass od firmy uPaid

Użytkownicy CityParkApp za pośrednictwem MasterPassa mogą płacić za parkowanie już od kilku miesięcy. Dotychczas jednak w aplikacji dostępne było również rozwiązanie umożliwiające dokonywanie płatności, dla których źródłem pieniądza było konto SkyCash. Operator CityParkApp współpracował z tą firmą od początku funkcjonowania swojej aplikacji na rynku. Wydaje się, że decyzja o zakończeniu wspierania konta SkyCash była do przewidzenia. Dotychczasowy model kooperacji między obiema firmami był chyba nienaturalny – w niektórych miastach obie aplikacje konkurowały ze sobą.

Przeczytajcie także: Przelewy P2P Blikiem chyba załapały

CityParkApp to aplikacja firmy City Park Group, zajmującej się przede wszystkim zarządzaniem płatnymi strefami parkowania w miastach. Apka jest rozwijana od ubiegłego roku, ale na razie cieszy się niewielkim zainteresowaniem. Ze sklepu Google Play pobrało ją ponad tysiąc osób. Pod jednym z wcześniejszych tekstów na jej temat w serwisie Cashless pojawiły się krytyczne komentarze odnoszące się do wygody korzystania z niej. Jednak w markecie Google'a ma ona pozytywne opinie – ocena wynosi 4,1 gwiazdki. Choć zaznaczyć trzeba, że to średnia wyciągnięta z zaledwie 14 głosów.

Przeczytajcie także: Android Pay w Polsce coraz bliżej

CityParkApp umożliwia dziś opłacanie parkowania w kilkunastu polskich miastach. Największym zasięgiem pod tym względem na polskim rynku mogą pochwalić się aplikacje SkyCash oraz moBiLET. Za ich pośrednictwem można płacić za postój w płatnych strefach już ponad 50 miast w Polsce. Na rynku dostępne są jeszcze rozwiązania o mniejszym zasięgu, jak mPay czy Pango.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies