Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Płacicie kartami? Będziecie mieli szansę na wygranie elektrycznego auta. Startuje wielka loteria FROB

Korzystając z kart MasterCarda lub Visy będziecie mogli codziennie wygrać smartfon a co tydzień elektryczne BMW i3

18 października startuje druga edycja loterii organizowanej przez Fundację Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego. Aby wziąć w niej udział, wystarczy płacić za zakupy kartą oraz rejestrować transakcje na stronie zakupybezgotowki.pl. Wśród uczestników zabawy co godzinę losowane będą dwa bilety do Multikina, codziennie smartfon marki Samsung Galaxy S7 a co tydzień elektryczny samochód BMW i3.

Przeczytajcie także: Za granicą najlepiej płacić kartą walutową

W odróżnieniu od poprzedniej edycji loterii tym razem nie są wskazywane sklepy, w których należy dokonać płatności kartą, aby móc wziąć udział w loterii. Innymi słowy, w losowaniu nagród będą brać udział wszystkie kartowe transakcje bezgotówkowe przeprowadzone w dowolnym sklepie czy punkcie usługowym posiadającymi terminal. – Do organizacji nowej loterii zachęciły nas bardzo dobre wyniki jej pierwszej edycji. Widać, że uczestnictwo w zabawie motywuje konsumentów do częstszego wyciągania w sklepach kart zamiast gotówki – mówi Robert Łaniewski, prezes FROB.

Zgodnie z zasadami loterii w losowaniu nagród będą brać udział wszystkie zarejestrowane transakcje kartami, niezależnie od ich wartości. Każda płatność do 10 zł to jeden los, od 10,01 zł do 20 zł to dwa losy, od 20,01 zł do 30 zł to trzy losy, itd.

Przeczytajcie także: Już możecie rejestrować kartę w Visa Checkout

FROB deklaruje, że organizowana przez nią loteria zyskała patronat ze strony dwóch ministerstw, czyli resortów finansów i rozwoju, co ma być pierwszym tego rodzaju wydarzeniem w Polsce. Partnerami loterii są dwie największe organizacje płatnicze działające nad Wisłą, czyli MasterCard i Visa. Regulamin zabawy oraz szczegółowe informacje będą dostępne wkrótce na stronie internetowej loterii.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies