Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Idea Bank poprawił aplikację. Wreszcie jest szybciej

Jeżeli jesteście klientami tego banku i narzekaliście na działanie jego apki, koniecznie aktualizujcie oprogramowanie. Jest lepiej

Kilka tygodni temu opisałem na Cashless problemy z aplikacją mobilną Idea Banku. Liczni użytkownicy narzekali na jej bardzo powolne działanie. – Aplikacja Idea Banku jest ekstremalnie wolna, często pojawiają się błędy podczas logowania oraz korzystania z niej. Wykonanie za jej pomocą zwykłego przelewu to wyzwanie – napisał do redakcji Cashless jeden z czytelników.

Przeczytajcie także: Klienci narzekają na aplikację Idea Banku

Rzut oka na opinie użytkowników w sklepie Google Play nie pozostawiał wątpliwości, że nie jest to przypadek odosobniony. "Żenada w zwolnionym tempie". "Po miesiącu walki z aplikacją i próbie robienia przelewów co trwa godzinami zdecydowałem się jednak na zmianę banku". "Kręcące się kółeczko i czas oczekiwania jest tragiczny". To tylko niektóre z wpisów.

Biuro prasowe Idei tłumaczyło, że bank zdaje sobie sprawę, iż jego aplikacja nie jest mistrzostwem świata i już pracuje nad nową. Nie udało mi się jednak poznać choćby orientacyjnego terminu wdrożenia. Tymczasem wczoraj w sklepie Google Play pojawiła się aktualizacja dotychczasowej apki, która ma redukować w znacznym stopniu problem z wydajnością. I zdaje się, że się udało.

Przeczytajcie także: Wkrótce startuje nowa aplikacja TMUB

Nie jestem wprawdzie w stanie tego sprawdzić, gdyż nie mam rachunku w Idei. Jednak ten sam czytelnik, który w sierpniu pisał do redakcji skarżąc się na aplikację tego banku, dziś doniósł, iż jest dużo szybciej. - Ostatnio wgrano nową wersję aplikacji. Potwierdzam, że po aktualizacji działa zdecydowanie lepiej – napisał.

Potwierdzają to także opinie innych użytkowników, znalezione w Google Play. "Widać dużą poprawę w działaniu aplikacji. Działa szybciej i płynnie w porównaniu do tego co było". "Duża poprawa w szybkości działania". "Aplikacja zdecydowanie przyspieszyła". To część wpisów zamieszczona już po wczorajszej aktualizacji. Jeżeli korzystacie z tego rozwiązania koniecznie wgrajcie nową wersję, oszczędzicie trochę nerwów.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies