Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Santander ujawnia szczegóły nowej karty kredytowej Visa Bonus

Bank będzie oferować moneyback od płatności powyżej 300 zł

Santander ujawnił dziś szczegółowe warunki korzystania ze swojej nowej karty kredytowej Visa Bonus. O tym, że taki plastik wejdzie do oferty banku, pisaliśmy pod koniec czerwca, gdy informacje na jego temat znalazły się w nowym cenniku instytucji. Wtedy nie znaliśmy jednak wszystkich cech, którymi karta będzie się charakteryzować.

Przeczytajcie także: Santander zapowiada wprowadzenie do oferty nowej karty

Jedną z takich cech jest przede wszystkim moneyback, czyli zwrot części pieniędzy wydawanych kartą. Moneyback wynosi 1 proc., choć ograniczony jest do maksymalnie 15 zł miesięcznie. Dodatkowo naliczany jest jako nadwyżka od płatności powyżej 300 zł. Do podstawy obliczenia zwrotu nie są wliczane wypłaty z bankomatów, przelewy z rachunku karty, zasilenia portfeli cyfrowych, czy opłacanie rachunków.

Przeczytajcie także: Okoora szuka w Polsce partnerów

Inną cechą nowej karty Santandera, o której warto wspomnieć, jest to, że do okresu bezodsetkowego wliczane są też wypłaty z bankomatów i przelewy z rachunku karty. Warto jednak pamiętać, że tego typu transakcje - mimo że można uniknąć odsetek - i tak są kosztowne, gdyż wiążą się z dodatkową prowizją, wynoszącą 4 proc. min. 10 zł.

Visa Bonus wykonana jest z plastiku w 100 proc. pochodzącego z recyklingu. Korzystanie z niej kosztuje 9 zł miesięcznie, ale opłaty można uniknąć wykonując płatności bezgotówkowe na kwotę min. 300 zł miesięcznie.

Fot. Maciej Bednarek/Santander

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies