Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Bezpłatne przejazdy autostradą A4 dla użytkowników aplikacji Autopay

Promocja obowiązuje do końca wakacji, a mogą z niej skorzystać użytkownicy Autopay posiadający samochody elektryczne

Autopay informuje o czwartej już edycji promocji, organizowanej wspólnie z Fundacją EV Klub Polska, GreenWay Polska oraz Shell Recharge. Dzięki niej posiadacze samochodów elektrycznych mogą jeździć bezpłatnie po niemal wszystkich autostradach w naszym kraju. Oprócz darmowych dla wszystkich kierowców autostrad A1 oraz większości odcinków A2 i A4, mogą jporuszać się bezpłatnie także drogą A4 między Krakowem a Katowicami. Płatny przejazd będzie ich wobec tego obowiązywał jedynie na A2, między Koninem i Świeckiem.

Przeczytajcie także: VeloBank pracuje nad nową usługą VeloFotka

Aby skorzystać z promocji, ważnej do 31 sierpnia, należy być członkiem EV Klub Polska (kosztuje to 99 zł rocznie, ale wiąże się z dodatkowymi benefitami, jak vouchery na ładowanie w GreenWay Polska oraz Elocity). 

Należy też dołączyć do projektu "Autostrada do Elektromobilności", czyli zalogować się w aplikacji EV Klub Polska. W zakładce "Benefity" widoczny jest baner kierujący do ankiety "Autostrada do Elektromobilności", którą należy wypełnić. W ten sposób zgłoszenie do akcji zostanie formalnie wysłane. Po procesie weryfikacji, na podany adres e-mail, zostanie dostarczone potwierdzenie z linkiem, kierujące do aplikacji Autopay z uwzględnioną już zniżką w zakładce "Promocje".

Przeczytajcie także: Autopay uruchomił testy usługi Click to Pay

Po spełnieniu tych warunków co prawda Autopay pobierze opłatę za przejazd, ale w ciągu 14 dni roboczych zwróci środki na kartę, z której pierwotnie opłata została pobrana. Z tym, że kwota za przejazd nie może być niższa niż 5 zł. Przejazd całym odcinkiem objętym promocją kosztuje 32 zł. Zwrot obejmuje maksymalnie dwie takie podróże w okresie trwania akcji.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies