Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Już dziś premiera Mapy polskiego fintechu 2024 oraz ogłoszenie nagrodzonych Cashless Fintech 2024

Prezentacja mapy oraz wyników tegorocznego konkursu Cashless Fintech odbędą się w Warszawie, podczas Cashless Fintech Evening

Dziś wieczorem odbędzie się kolejne wydarzenie z cyklu Cashless Fintech Evening. W programie m.in. prezentacja Mapy polskiego fintechu 2024 oraz ogłoszenie zwycięzców konkursu Cashless Fintech 2024. W trakcie wieczoru także rozmowy z zaproszonymi ekspertami oraz z szefem fintechu, który wybrał Polskę na pierwszy etap swojej zagranicznej ekspansji w Europie.

Przeczytajcie także: Już wkrótce czwarta edycja rankingu instytucji dbających o równość osób LGBT+

Mapa polskiego fintechu 2024 to już siódma edycja projektu, który narodził się w 2018 r. W jednym miejscu gromadzimy informacje na temat wszystkich najważniejszych fintechów działających na polskim rynku. Towarzyszy jej zawsze analiza na temat aktualnej sytuacji w branży fintech. W tym roku powstała na podstawie ankiet nadesłanych przez rekordową liczbę prawie 100 fintechów.

Przeczytajcie także: Dlaczego Euronet ograniczył wypłatę gotówki do 200 zł?

Mapę, wraz z wynikami analizy oraz informacjami o nagrodzonych w konkursie Cashless Fintech 2024 będzie można znaleźć w raporcie, który już w piątek będzie można pobrać ze strony cashless.pl.

Partnerami głównymi Mapy polskiego fintechu 2024, Cashless Fintech Evening oraz raportu są: Mastercard, ITCARD, Okoora oraz Zondacrypto. Partnerami wspierającymi zostały firmy Przelewy24 oraz Walutomat.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies