Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
W aplikacji ING pojawiły się nowe funkcje, m.in. kantor dla klientów w wieku 13-17 lat

Bank dodał też funkcje zamawiania kart wielowalutowych dla młodzieży oraz zakładania rachunków Smart Saver

ING powiadomił klientów o nowych funkcjach, jakie znalazły się w jego aplikacji mobilnej. Dotyczą one szczególnie klientów w wieku 13-17 lat. Osoby takie mogą już korzystać w aplikacji mobilnej z kantoru internetowego i wymieniać takie waluty jak: złoty, euro, dolar i funt. W kantorze dostępne są też dodatkowe funkcje, m.in. wysyłanie powiadomień o kursach czy zlecenia automatycznej wymiany.

Przeczytajcie także: Sklep Samsung w aplikacji IKO

Klienci ING w wieku 13-17 lat mogę też zamawiać karty wielowalutowe, przydatne np. podczas zagranicznych wyjazdów czy zakupów w sklepach internetowych spoza Polski. Moje ING mobile umożliwia też od teraz zakładanie nastolatkom rachunków Smart Saver, pozwalających na oszczędzanie końcówek transakcyjnych. Pojawiła się także funkcja pozwalająca obejrzeć wydatki zaplanowane na kolejnych sześć miesięcy.

Przeczytajcie także: Pekao ma ofertę zakupu Luminor Banku

Karty wielowalutowe i kantory internetowe to dziś standard w polskiej bankowości. Ale nie zawsze tak było. Rozwiązania takie szczególnie szybko zaczęły się pojawiać kilka lat temu, gdy karierę w Polsce zaczął robić Revolut ze swoimi usługami pozwalającymi oszczędzać na zagranicznych wydatkach. Aby nie tracić najbardziej atrakcyjnych klientów, banki musiały zareagować. Tak w bankowości elektronicznej pojawiły się właśnie kantory i karty wielowalutowe.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies