Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Kolejny eksperyment Samsunga z bankiem. Uruchomił sklep dla klientów PKO BP

Klienci PKO BP mogą przejść do sklepu bezpośrednio z aplikacji IKO i liczyć na specjalne oferty na sprzęt koreańskiego producenta

Użytkownicy IKO mogą znaleźć w aplikacji link, za pośrednictwem którego przedostaną się do stworzonego dla nich przez Samsunga sklepu ze specjalnymi ofertami. Link jest dostępny po zalogowaniu do IKO, wybraniu zakładki oferty i kliknięciu w baner reklamujący współpracę PKO BP z Samsungiem.

Przeczytajcie także: Prezes PKO zapowiada cyfrową hipotekę

A w sklepie, przygotowanym dla klientów PKO BP, mają czekać oferty specjalne, niższe ceny na sprzęt, rabat na ubezpieczenie Samsung Care+ w wysokości 30 proc. oraz możliwość wyboru różnych form płatności z portfolio PKO BP, w tym odroczonej opcji PKO płacę później.

Żeby zorientować się, czy rzeczywiście klienci banku mogą liczyć na lepsze ceny urządzeń, porównałem oferty dwóch smartfonów: A14 oraz S23. Pierwszy z nich w sklepie PKO kosztuje 439 zł a w oficjalnym sklepie Samsunga – 529 zł. Klient banku może więc zaoszczędzić 90 zł. Natomiast S23 w sklepie PKO kosztuje 2659 zł podczas gdy w oficjalnym sklepie producenta – 2799 zł. Oszczędność może więc wynieść 140 zł.

Przeczytajcie także: Pekao dostał ofertę na Luminor

A współpraca Samsunga z PKO BP to nie pierwszy jego eksperyment z bankiem. W przeszłości Koreańczycy kooperowali już z BNP Paribas. Na stronie banku można było zamówić specjalne wersje telefonów Samsunga, m.in. z preinstalowaną aplikacją mobilną GOmobile. Obecnie takiej oferty na stronie BNP Paribas już nie ma. Więcej na ten temat w tekście BNP Paribas będzie sprzedawać smartfony z preinstalowaną apką GOmobile. To pierwszy efekt współpracy z Samsungiem.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies