Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
BPS zapowiada duże zmiany. Bank udostępni niebawem nową bankowość elektroniczną oraz aplikację mobilną

W apce BPS Mobile dostępny będzie Blik. Do jego obsługi bank wykorzystuje na razie aplikację BS Pay, która wkrótce przestanie działać

Bank BPS poinformował o zmianach w jego bankowości cyfrowej, które wejdą w życie 24 czerwca. Podmiot uruchomi wówczas BPS Online oraz BPS Mobile, czyli odpowiednio nową bankowość internetową i aplikację mobilną. Instytucja deklaruje, że produkty te mają zapewnić klientom nie tylko większe bezpieczeństwo, ale też lepszy komfort użytkowania.

Przeczytajcie także: Pekao wprowadza 20 nowych wizerunków kart Mastercarda

Serwis BPS Online zastąpi bankowość e25. Nowy pulpit ma zapewniać kompleksowy przegląd produktów i usług. Jego wygląd klient będzie mógł sam dostosować do swoich potrzeb. Dodatkowo, skróty do najczęściej wykorzystywanych funkcji i produktów mają być łatwo dostępne w bocznym menu. Nowe udogodnienia wprowadzono również w zakresie dostępu do usług administracji publicznej za pomocą e-Urzędu.

Dla zwolenników mobilnego bankowania przygotowano zaś nową aplikację BPS Mobile. Od 24 czerwca będzie ją można pobierać z marketów Google Play, AppGallery i Apple Store. Co istotne, przeniesiona do niej zostanie obsługa płatności Blik. Do tej pory klienci BPS korzystali w tym celu z Apki BS Pay. Ta przestanie działać po 15 lipca.

Wdrożenie nowości wiąże się z pewnymi niedogodnościami. Od 21 czerwca od godziny 17.00 do 24 czerwca do godz. 06.00 bankowość internetowa e25 oraz aplikacja BPS Mobilnie będą niedostępne. W tym czasie nie będzie można realizować przelewów, więc należy je zaplanować wcześniej. Instytucja podaje jednak, że klienci będą mogli bez przeszkód płacić kartami debetowymi i kredytowymi, wypłacać gotówkę z bankomatów oraz korzystać z Blika za pomocą BS Pay.

Przeczytajcie także: Giełda zondacrypto wprowadziła nową aplikację mobilną

W związku z udostępnieniem nowych rozwiązań bank informuje, że login do bankowości internetowej pozostanie bez zmian, ale konieczne będzie ustawienie nowego hasła w BPS Online. Do nowej bankowości internetowej zostaną przeniesione lista odbiorców przelewów, a także zlecenia stałe. W nowym systemie będzie też dostępna historia rachunku od 1 stycznia 2023 roku. Wyciągi wygenerowane do 20 czerwca br. będą dostępne w systemie e25 do 30 września br. Szczegóły całego procesu wdrożeniowego, a także odpowiedzi na istotne pytania znajdziecie na stronie banku.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies