Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Giełda zondacrypto wprowadziła nową aplikację mobilną

Apka wywodzącej się z Polski kryptogiełdy dostępna jest w językach: polskim, angielskim, włoskim, ukraińskim, francuskim i estońskim

Z nadesłanej przed chwilą informacji prasowej wynika, że wywodząca się z Polski giełda kryptowalut zondacrypto (następczyni BitBay) wprowadziła aplikację mobilną drugiej generacji. Można już ją pobierać zarówno z marketu App Store, jak i Google Play.

Przeczytajcie także: zondacrypto wkracza w mecenat sportowy

Aplikacja umożliwia m.in. natychmiastowe przelewy, handel i wypłaty środków, proces weryfikacji w ramach procedury KYC (poznaj swojego klienta). Mniej doświadczonym użytkownikom zapewnia m.in. wsparcie oraz odnośniki do lekcji w Akademii zondacrypto, a profesjonalnym inwestorom pozwala na dostęp do narzędzi analizy technicznej. Dodatkowo, w części "fanzone", od sierpnia na użytkowników będą czekały konkursy, specjalne wydarzenia i informacje o nowych partnerstwach zondacrypto.

Przeczytajcie także: Estoński nadzór odnowił licencję zondacrypto

Z informacji prasowej zondacrypto wynika, że aktualnie aplikacja dostępna jest dla klientów giełdy z takich krajów jak: Polska, Włochy, Francja, Estonia, Kanada, Szwajcaria i Słowacja. W najbliższym czasie ma pojawić się także na innych rynkach. Z zondacrypto 2.0 mobile app można korzystać w językach polskim, angielskim, włoskim, ukraińskim, francuskim i estońskim.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies